FOTOT/ Dafina Zeqiri shfaqet joshëse, vë në pah linjat trupore seksi

3 Dhjetor 2023, 16:02Lifestyle TEMA

FOTOT/ Dafina Zeqiri shfaqet joshëse, vë në pah linjat trupore

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka marr vëmendje me disa poza të reja.

Ajo publikoi disa foto në llogarinë e saj në Instagram, teksa dukej plot sharmë dhe elegancë.

Dafina dukej e mahnitshme veshur me një fustan të gjatë, grim me shkëlqim dhe dekolte të hapur.

“Dashuri”, ka shkruar artistja në mbishkrimin e postimit, që u pasua me komente të shumta nga ana e fansave të saj.

 

 

1 Komente

  1. f
    fshatari rroçkegunge

    na veshtirose pidhin bre Zeqirke ! Edhe prostitutat e Amsterdamit duken me te kuruara se ty

    Lini një Përgjigje