Lulzim Basha poston foton ndryshe nga rutina politike, i uron ditëlindjen bashkëshortes

4 Tetor 2023, 20:50Lifestyle TEMA
Lulzim Basha poston foton ndryshe nga rutina politike, i uron ditëlindjen

Kreu i Partisë Demokratike zyrtare Lulzim Basha ka postuar një foto ndryshe nga rutina politike dhe kjo për një rast të veçantë.

Ai i ka uruar ditëlindjen bashkëshortes së tij, Aurelës.

“Gëzuar ditëlindjen, zemër”- është urimi i shkurtër me të cilin i drejtohet bashkëshortes kreu i PD-së.

5 Komente

 1. a
  accidentally_genius

  fytyra me te degjeneruara dhe me te shpifura nuk ke ku gjen, flm mero corapja qe na e dhjeve diten

  1. K
   Koli

   Ka qysh me 2003 ne Politike,dhe thote pa pike Turpi:Brezi i ri me Mua ne krye.Ti i Ri ne Politike?

   1. W
    Wtf

    Shajeni sa te doni. Te pakten ky ka familje normale. S ben per politikan? Pune e madhe! Ne darke kthehet te gruaja qe do dhe te femijet! Shumica e politikaneve kane femije te droguar dhe familje fasade.

    1. k
     kjo ja paska ngul syt Bardhit bre !

     njani ma i shkerdhy se tjetni

     1. D
      Detari

      imagjino te te kije basha lol

      Lini një Përgjigje