VIDEO/ Rita Ora mbërrin në Kosovë bashkë me bashkëshortin e saj, ulet dhe prek tokën sapo zbret nga avioni

26 Nëntor 2023, 10:19Lifestyle TEMA

VIDEO/ Rita Ora mbërrin në Kosovë bashkë me

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora feston ditën e sotme ditëlindjen e saj. Ajo mbush 33 vjeç.

Në ditën e lindjes së saj, Rita së bashku me bashkëshortin e saj, Taika Waititi kanë mbërritur në Kosovë.

Lajmin e ka bërë të ditur kryebashkiaku i Prishtinës, Përparim Rama, i cili i ka uruar ditëlindjen dhe mirëseardhjen çiftit në shtetin e Kosovës.

2 Komente

 1. S
  Shqiptari

  Riten po e shof por gjokoviçin nuk ma zuni syri , ai pse nuk ishte me Riten .

  1. L
   Lani

   Mirë që qenka veshur!

   Lini një Përgjigje