"Të dua", Luana Vjollca i bën për herë të parë publikisht dedikimin romantik partnerit

19 Nëntor 2022, 16:43Lifestyle TEMA

"Të dua", Luana Vjollca i bën për herë të

Një mënyrë e mirë për t’i mbajtur shikuesit të gozhduar para një programi televiziv është edhe të zbulosh gjërat më pikante nga episodi i ardhshëm.

Këtë taktikë ndjek edhe Luana Vjollca nëpërmjet promove të puntatave të ardhshme të “Zemër Luana”.

Promoja e kësaj të diele tregon tre çiftet e njohura, Sarah Berishën dhe Dj Pm, Almeda Abazin dhe aktorin turk Tolgahan, si dhe Ritën dhe Fidanin.

Ajo që bie në sy në fund të promos është fjalia përmbyllëse e Luana Vjollcës.

“Të bëj dhe unë ndonjë dedikim apo jo?! Të dua!”-dëgjohet të thotë moderatorja.

Të jetë një dedikim publik për partnerin e saj, Krenar Çoçajn?

Ndonëse kurrë nuk ka folur hapur për jetën e saj private, Luana prej vitesh tashmë është në një lidhje dashurie me biznesmenin e njohur.

Ajo është treguar gjithmonë e rezervuar në lidhje me këtë duke u shprehur se jetën private të saj dëshiron ta mbajë të tillë.

 

3 Komente

 1. T
  TARASI

  Ju lutem gazetes Tema, vendosni prane cdo lajmi emrin e gazetarit ,Qe te dime se kush na afron lajme kaq me "vlere".Ne pritje te nje pergjigje ,me respekt TARASI.

  1. r
   raul

   Ik o Luana se le nam me ate programin e dhjere televiziv zemerluana qe eshte nje rrumpallhone qe vetem per te qeshur nuk te ben. Po pse me aktore te deshtuar tashme si Bes kallak kosherja qe eshte shume larg nga Behar Merja do besh program ti. Bes kallaku deshtoi tek kosherja megjithese i erdhi ne ndihme dhe Sara katunarja nga Qerreti qe nuk beri asgje vetem sa nxori dhembet ne menyre te sforcuar nja 6 muaj derisa kosherja u fundos plotesisht. Luana mos u zgerdhi kot tek zemerluana se na ben qe te nderrojme kanalin . As ato qe paguhen ne salle me 5 mije leke vetem per te qeshur nuk po dijne kur te qeshin qofte dhe kot. Prandaj Luana ik ca kohe nga ekrani se je bere e neveritshme sidomos tani me aktorin e mbaruar Bes kallak kosherja qe i ka mbaruar vajguri se nuk ka cfare jep me se dhe me Ijen e shtepise e ka bere balte se i eshte thare humori ne buze. Shfaqja juaj eshte si sulmi i sulltan Muratit mbi kalane e Krujes , gjurulldi hesapi. Ik Luana ca kohe se je bere e neveriteshme me rrumpallhonen Luana zemerluana sikur je ne karnacalet e Rios.

   1. P
    P

    Sado Silikon te harxhosh,Gopit nuk i iken Era e qelbet.Sa e shemtuar ishte qe fut silikon ne trup,kur dihet qe edhe ne Tub te Halese silikoni nuk shkon me shume se dy vite.Ik moj Kurvice se nuk ka nevoje Shqiperia per promovim kurvash

    Lini një Përgjigje