VIDEO që nxjerr bllof Sali Berishën, për "vizitën sekrete" të Vlora Hysenit në Serbi

31 Maj 2023, 14:47Politika TEMA

VIDEO që nxjerr bllof Sali Berishën, për "vizitën

Sali Berisha i ka dhënë zë sot disa portaleve që publikojnë prej ditësh një lajm se shefja e shërbimit sekret shqiptar Vlora Hyseni, ndodhej prej 10 ditësh në Beograd.

Lajmi është publikuar më 29 maj. 

Në të thuhej që Hyseni prej 10 ditësh ishte në Serbi. 

Por këto pamje filmike të datës 22 maj, tregojnë se Hyseni ishte në Tiranë. 

Ajo u shfaq në rastet e rralla në publik në ceremoninë e prezantimit të nisjes së stërvitjes ushtarake “Defender Europe 2023” të NATO-s, pjesë e të cilës është edhe Shqipëria.

TCH u interesua pranë autoriteteve për të mësuar se ku ndodhet Vlora Hyseni dhe përgjigjia nga disa burime është se shefja e shërbimit sekret nuk është dhe nuk ka qenë në Serbi.24 Komente

 1. D
  Demokrati vjetër

  Nuk zuri mend ky non grata nga informacione të tilla ? Akoma nuk kupton fakiri Sali se njerëzit tallin menderen me 'të . E dinë që i ka qejf lajmet fake dhe vazhdojnë të tallen me plakun Mere .

  1. P
   Ppp

   Jam dakord me ty demokrati i vjezer por dicka nuk me bind Nje makineri e tere mediatike pra gazeta televizione website te gjitha ne sulm per ta pergenjeshtruar pse? Nuk ja vlen te djegesh jorganin per nje plesht thot populli Un psh as nuk e ndjek dhe as lecoj se cthote berisha dhe keshtu besoj ben shumica e shqiptareve Ahere pse kaq djerse e para per nje njeri qe nuk ja vlen?

   1. L
    Llapaqeni Sa-Hale Breshkani

    Po c'mend kerkon te zeri ky maskara!!??? Keto nuk jane informacione te serviruar nga te tjeret dhe ky Fuckari i ben pavetdije ose nga trashesia e kokes... Keto jane shpikje te peshtira, trillime te qellimshme nga nje tradhetar, spiun i shitur dhe vegel e sherbimeve sekrete Serbe... Sa-Haleja eshte Goebbelsi i koherave moderrne, dhe ai perpiqet t'i vej flaken ketije vendi dhe per t'ia arritur ketij qellimi ai ke ndezur makine e propagandes Goebbeliste. Njeri shkerdhat dhe i degjeneruar, c'te presesh me prej tij.

   2. P
    Poseidon

    DHE SALEHU I JEP NJE DORE ALBINDENOVICIT PER TE ARRITUR ATJE KU DUHET SI DHENDERR I SERBIT.......... KURSE ALBIDENOVICI SI CETNIK I UDB......

    1. P
     Pepulino

     C'fare kreteni! C'fare njeriu - fake!

    2. S
     SpiuniKryekrimineli Sali vazhdon me shpifjet..

     Spiuni Keyekrimineli Sali nuk heqe dore nga shpifjet ! Se e din shume mire qe vete do perfundoje ne Rec te Shkodres ,, dhe Pasurite te vjedhur te gjithe Qytetareve dhe te gjithe Shqiperise do ti konfiksohen...

     1. S
      SpiuniKryekrimineli Sali vazhdon me shpifjet..

      Spiuni Keyekrimineli Sali nuk heqe dore nga shpifjet ! Se e din shume mire qe vete do perfundoje ne Rec te Shkodres ,, dhe Pasurite te vjedhur te gjithe Qytetareve dhe te gjithe Shqiperise do ti konfiksohen...

      1. S
       Salivirusi ppsh

       Me Berrishen po tallen njerzit duhet familja ta izoloje dhe njekohesisht ta kurrojne ne spitalin psiqiatrike i dergojne mesazhe tallese si ai i zotit Veliaj apo i vrasesit Huta ju garantoje qe mbas dy tre ditesh personi qe eshte tallur do nxjeri mesazhin qe i ka derguar non grates. P.Sosialiste kete do ta beje te dali nudo rrugeve te Tiranes

       1. S
        Salivirusi ppsh

        Me Berrishen po tallen njerzit duhet familja ta izoloje dhe njekohesisht ta kurrojne ne spitalin psiqiatrike i dergojne mesazhe tallese si ai i zotit Veliaj apo i vrasesit Huta ju garantoje qe mbas dy tre ditesh personi qe eshte tallur do nxjeri mesazhin qe i ka derguar non grates. P.Sosialiste kete do ta beje te dali nudo rrugeve te Tiranes

        1. A e kuptoni qe sali berishen e ka nxjerre familja qe te mbrohe nga vjedhjet e grabitjet e paskrupullta qe u kane bere dhe u bejne ende shqiptareve dhe jo ta ndaloje ate. Ndaj ai eshte ne nje ''hall te madh'' dhe rreshqet menderisht. mos i a kerkoni kete familjes e cila eshte teresisht kriminele jo vetem per shqiptaret por edhe per te zotin e shtepise se tyre qe eshte bere gazetori me interesant per momentin qe te argeton me broçkullat qe shpik. Tung

        2. M
         Mokrari

         Ka te drejte sala se sivellau i tij nga babai Radovan Karaxhixh iku ka ngel sala dhe flete cfare ti doje qefi kur kemi kete shtet muti qe behet trim me fukarenjte.

         1. D
          Drini

          Me sa heq dore kurva, nga kuvlleku, heq dore saliu nga shpifjet.

          1. F
           Fener Zizi

           Kapeni kete Byth@ir ,si e lini te Shpif, ja @ifsha Familjen e Serbit ketij Byth@iri.

           1. F
            Fazlliqqirsi fam.brrisha

            salihi ka te drejt .ja kena cue ne nga beogradi informacionin .se agjent te besuem qe se shpjeto mundet ta hedhim ne kosove me gazu corben e tradites

            1. T
             Trotski

             ky Herif i Rendomte duhet penalizuar perfundimisht.Nuk meshifet ma prapa Gishtit.Bemat e tij te Liga jane prova te krimeve te tij .A don ma SPAK qe te veproje????

             1. k
              kur permend litarin ne shtepine e te varurit

              Po sikur te dale qe ajo Vjosa ka qene pas 22 majit ne Beograd? Apo keni harruar se si kerceu perpjete Rama atehere e tha "Jane per sperkatje mushkonjash" per ate avionin qe ra ne Diviake...e qe me pas doli se ishte ding me droge brenda...

              1. J
               Jugu

               Mero leshon zagaret te komentojne. Pergegjeshtrimi qe ben Mero eshte genjeshter me bishte se nuk thote qe nuk ishte ne Serbi por thote qe nuk ishte per 10 dite. Jeni bere bajat fare me mbrojtjen qe i beni Serbise dhe Vucicit qe nga ju si gazete, Rama si megalloman, dhe gjithe shpurra ripjellese.

               1. ÇEKIÇI

                Salushi dhe Albushi janë per liber te genisit si mashtrusit dhe genjeshtaret qe janë Marri ju qoft Turpi i mbuloftë ZAQEZINJËT

                1. H
                 Hakmarrja

                 NonGrata nga te Gjithsej mediat Ti harro jet emri hundederrit Te niset me karro drejt Recit Ta peshtyjne e shurrosin ne fytyre Cakallin Non grata menjehere nga parlamenti C’presin me,USA ka dhene urdherin

                 1. M
                  Misioni i tij,sa me shume shpifje

                  Te gjithe i fryjne qullit,saliu i fryn kosit.Qellimi i tij djallezor,te krijoje percarje midis Kosoves dhe Shqiperise,se me ate veri-jug deshtoi,derisa veriu i ktheu shpinen.

                  1. E
                   Edlira

                   "..TCH u interesua pranë autoriteteve për të mësuar se ku ndodhet Vlora Hyseni dhe përgjigjia nga disa burime është se shefja e shërbimit sekret nuk është dhe nuk ka qenë në Serbi"..Pupupu...hapu Dhé! Ju qënkeni kryeidiotër fare!!! Po çfare prisni ju nga nje Agjensi spiunesh,qe t'ju japë llogari dhe informacione te sakta se ku ndodhet saktesisht eprori?!?!?! Pupupupu...na mbytën idiotët o Zot! Mori fund kombi i shqiptarëve! Na mbuloi geni i debilëve të lindur!

                   1. E
                    Ernesto

                    Po ku ka turp si për bllofe, ai nuk ka turp kur vret njerëz. Kush mund ti bashkojë dy njerëz të neveritur si berisha dhe meta, vetëm krimi që i përmëndin njëri tjetrit, kur i prishen interesat. Po nuk shkuan para drejtësisë plr krimet që akuzohen, çudira do shohë populli me këta.

                    1. v
                     vdekje fashizmit liri popullit

                     o mero po e pate gazeten e babes bej censure sa te duash perderi sa e shet ne treg je i deryruar me ligj te lejosh te drejten e shprehjes e mendimit.kjo e ashtuquajtuara gazete me ngjet me traktet e partise komuniste shqiptare(PKSH) zj hyseni ka qene ne beograd kjo eshte e sigurte 10000% lexoni shtypin kroat e ate britanik dhe rrini urte e mos fluturoni me pras ne b...e. nuk i them keto per politike, nuk me interesojn fare berisha, meta, rama, basha e kam theksuar dhe ne shkrime tjera se keta jane bashke duke futur ketu dhe narkotrafikantet qe bashkepunojne ne kurriz te popullit shqiptar.

                     1. R
                      Rama Vučić

                      Nuk ka nevojë fare të shkoj Vlora Hyseni në Beograd kur Rama nuk le rast pa taku mikun e vet nacionalshovenist, Vučić!

                      Lini një Përgjigje