Zhdukja e Ervis Martinaj, Rama: Policia e ka që sot një përgjigje por shumë shpejt do e kemi me prova

17 Shtator 2022, 12:49Kronika TEMA

Zhdukja e Ervis Martinaj, Rama: Policia e ka që sot një përgjigje

Kryeministri Edi Rama ka folur dhe për zhdukjen e Ervis Martinaj gjatë bashkëbisedimit me gazetarët dhe qytetarët.

Rama tha se përgjigjja pak a shumë dihet, por se policia duhet ta mbështesë në prova dhe shprehu besimin se do ta kemi zyrtarisht shumë shpejt.

“Nëse përgjigjja do të ishte aty dhe do të ishte mbajtur e fshehur do të dilte për 9 ditë, por besoj se duhet të keni pak më shumë durim për të marrë një përgjigje përfundimtare dhe unë jam besimplotë që do ta kemi shumë shpejt.

Sepse përgjigjja e Policisë së Shtetit duhet të jetë një përgjigje që duhet të mbështetet dhe në prova, nuk është thjesht një përgjigje të cilën pak a shumë e kemi që sot, por s’mund të thuhet zyrtarisht sepse kërkon të jetë e provuar”, deklaroi Rama.

52 Komente

 1. A
  Albi

  Eshte nje tem shum delikate kjo

  1. C
   Cudia

   Mileti do të dijë a ja kanë copëtuar trupin se e a pak...

   1. H
    Hajduti i Surrelit

    Po kuptohet qe e ka hequr qafe ,, ky sherbetori i Vucicit , Rama hajduti, se i prishte biznesin Vellati te tij me lloto Pse kot i lejoi llotot , ky sharlatan kryeminister qe eshte i korruptuar ne gen Ky eshte hajdut i lindur dhe per vjedhjet ky eshte gati te vrase edhe te birin e tij

    1. D
     Dardan

     Ervis Martinaj dhe Talo Cela vazhdojne bizneset e tyre ne Ameriken Latine.

     1. T
      Taulant

      Nuk i dihet nga do ti vij mortja kerricit te Vucicit por me kete aferen e Martinajt nuk do ta kaloj leht. Martinajt kane miliona euro pasuri dhe si malok qe jane do hakmerren. I pangopuri Rama u shnderrua ne vrases me pagese vetem per ti dhen vllait te tej lojerat e fatit. Sa poshte ka rene Shqiperia qe drejtohet jo vetem nga nje hajdut por tani dhe nga nje vrases me pagese nje kriminel shume i rrezikshem sepse drejton dhe shtetin.

      1. s
       spak

       taulantit i q...het motra

      2. V
       Vranakonti

       Ti hajduti surelit na rrofsh bythen bashke me krminelin me damke Sali Berishen.. Sa per dijeni,Edi Rsma nuk ka qene dhe nuk eshte hajdut,ate e thoni ju budallenjet e Salihit per te mbuluar krimet e tij. Pisat e dreqit. Jini te mbaruar.

       1. S
        Skenderbeu

        O Vranakont! Ke edhe tere kete pseudonim! I gjati po vjedh ne sy a derbardh dhe a nuk e sheh se je i verbuar a nuk do ta shohesh se keshtu ta do puna. Kriminel e kaluar kriminelit eshte EKR! Eshte sherbetor i mafjozeve, ata i adhuron se ata i gjejne rruget droges dhe kanalet offshore

       2. T
        Toni M.

        Mire e ben analizen ti kolerja saliut ... Vitin e kaluar vrane me plumb ne gjoks policin 26-vjcare diku ne nje fshat diku ne Lezhe dmth kane vrare nje person qe perfaqeson Shtetin.... dmth bande krimimale qe vetem dy vitet e fundit jane vrare 8 bandite dhe ky i fundit( shefi grupit i zhdukur) del dikush dhe i m'bron krminelat kundrejt Shtetit... mos fol shume se Shteti dmth z.Rama te gjen per 24ore dhe te varin prej llape dhe ty gore periferie...!

       3. N
        Naim Frasheri

        Na Plasi Raki per Martinajn, Maloku do pergjigjet per Çdo Krim, natyrisht nese e ka kryer. Si Financues i Sales ,le te gjej ate qe Meriton . Pishte Lepirsat e Bythes ,Malok e Katunar bashke.

        1. B
         Benet Beci tërë pordhë mbi motor BMW HP4

         O karikaturist - pinjoll i xhelatit, spiunes dhe PPSH, mesoje se ka shumë që i kanë hapur varrin vetes, te pangopur duke "gërmuar" për thesaret qe te ofron karigja e pushtetit. Ti i ploteson te gjitha kushtet sic duket

        2. K
         Kevi

         Besoj se do zbardhet shum shpejt si ceshtje

         1. G
          Geri

          Nuk mendoj se do zgjase edhe shum sa te qartesohet e gjith situata

          1. v
           vini

           kemi besim tek puna e mire qe ben policia e shtetit tani na ka mbetur vetem te presim rezultatet

           1. A
            Agjitpropi

            Hahahahaaaaa doli sufllaqe script Agjitprop Fuga

           2. r
            roni

            policia eshte duke ber pune shume te mire neve vetem duhet te presim

            1. A
             Agjitpropi

             Sufllaqe script i Agjitpropit Fuga

            2. E
             Eri

             Shume pergjigje e drejte kryeminister pa pasur prova ska pse te flitet

             1. A
              Agjitpropi

              Kar, kar, kar… karbunare

             2. S
              Seda

              Keto mediat ndonjeher flasin kot,me vjen shume keq qe kane degraduar deri ketu

              1. G
               Goni

               Skane pse flasin nese skane prova ,vendim mjaft i drejte nga policia jone

               1. A
                Ani

                Mendoj se polica ka gjetur informacion dhe detaje por duhet ti vertet te gjitha keto dhe te dal te jape nje deklarat te sakt

                1. E
                 Eno

                 Ju mediat i zmadhoni shume gjerat lereni policin te bej punen e saj dhe kur te gjejn gje te na i thon

                 1. T
                  Teo

                  Policia po punon dhe po heyon qe kshu prisni se do te dalin te gjitha

                  1. G
                   Goni

                   Policia duhet ta informoje publikun per kee ceshtje

                   1. L
                    Luli

                    C'i duhet publikut cfare te dhenash ka policia per x-person? Apo per te mbushur kafenete me llogje.

                   2. L
                    Lulzim

                    Shume mire qe i thua policise te jete transparent me publikun

                    1. A
                     Agjitpropi

                     Po pra! Brravo!! Policia duhet te jete transparente me Lulzimin sufllaqe digital i Agjitpropit te Fuges

                    2. N
                     Nori

                     Shpresojme qe e verteta te zbardhet dhe te gjithe te mesojme te verteten

                     1. K
                      Kledi

                      Shyqyr me ne fund se na ka ca veshet ai saliu tu fajsu tjert

                      1. B
                       Berti

                       Kjo esht policia qe duam bravo

                       1. A
                        Agjitpropi

                        O sufllaqe digitale e Agjitpropit Fuga …

                       2. a
                        armand

                        ervisi ja beri vetes kete ai ke nuk ka vrar

                        1. L
                         Lira

                         Po Talo Cela nuk ka vrare???

                        2. a
                         agimi

                         shume e cudicme si ceshtje kjo policiabpo ben pune e vete shume mire dhe po e mere shtruar kete ceshtje

                         1. J
                          Jorgo

                          Fiks fare kur te gjenden provat atehere duhet te flitet per kete ceshtje

                          1. A
                           Arjola

                           Eshte nje ceshtje shume delikate qe eshte me mire tja leme ne dore drejtesise te beje punen e saj

                           1. A
                            Armando

                            Lereni policine dhe organet kompetente te bejne punen e saj, te hetoje e te mara vendimin e duhur. Sa me shume te behet mediatike aq me shume lemsh behet

                            1. B
                             Besnik

                             Eshte me e rendesishme qe te hetohet e te gjehen prova konkrete e te zbardhet ngjarja sesa te behen ca llajme vetem per klikime.

                             1. J
                              JO sufllaqexhi

                              Fakti qe Rama-Fuga fusin sufllaqexhinjte te komenojne pikerisht tek nje lajm qe lidhet drejperdrejt me impilikimin e familjes e kryeministrit tregon qe keto duan te manipulojne opinionin. Rama qenke autori i zhdukjes se atij djalit dhe llotot i paske dashur per vllain tend! Shume e qarte cdo gje fale sullaqexhinjve

                              1. E
                               Era

                               Ne patronazhistet nga Pakistani bejme punen tone. Mos us merzisni me ne se kjo eshte ceshtje shume delikate

                               1. S
                                Sufflaqe per Patronazhistet

                                Fakti qe komentojne vetem ramafanclub ketu, dhe fakti qe e hap herepashere kete teme tregon qe e ka hequr qafe vet i madhi dhe jep mesazhe per te tjeret. si ka mundesi qe ka folur disa here per nje kriminel nderkohe qe kushedi sesa jane vrare e do vriten e nuk i intereson fare.. komplet padrino kryeministri. bravo te qofte ramush je tamam gangster

                                1. 2
                                 21 Janari

                                 Ej ti gelbaze e sali kriminelit, e paske marre detyren per te henger mut te Tema, sa per sufllaqe ti paguhesh me sufllaqe se kjo eshte rroga juaj edhe kur dilni ne dermutstrata! Dhe e fundit, ik pirdhu te Syri e mos na çaj trapin!

                                2. S
                                 Sufflaqe per Patronazhistet

                                 Fakti qe komentojne vetem ramafanclub ketu, dhe fakti qe e hap herepashere kete teme tregon qe e ka hequr qafe vet i madhi dhe jep mesazhe per te tjeret. si ka mundesi qe ka folur disa here per nje kriminel nderkohe qe kushedi sesa jane vrare e do vriten e nuk i intereson fare.. komplet padrino kryeministri. bravo te qofte ramush je tamam gangster

                                 1. F
                                  Filani

                                  Plasi sufllaqja

                                  1. B
                                   Berti

                                   Plasen çokollatat edhe kendeja....

                                   1. H
                                    Hasoni

                                    Qj sa sufllaqet sot! Po e shtune se keni pushim sot?? PS. Nuk e di kush është ky Martinaj po për hir të familjes meqe sipas mediave ka 4 femije mos nxirrni si gogol cdo ditë e vranë e bon sallam horror fare

                                    1. L
                                     L

                                     Cudi komente gati identike,gjoja per punen e mire te policise. Per ke pune te mire,per ato vrasje qe sjne zbuluar NGA 8 vjet? Ah po pune e mire tu Von gjoba rrugore per fakirat. Keta ose paguhen ose jane vertet idjot

                                     1. K
                                      Kol

                                      Ky po pret tja marrin 50 miljonshin dhe pastaj te tregoje ku I ka copat

                                      1. g
                                       geri

                                       shume sufllaqexhinj neper komente ....

                                       1. T
                                        Tirona

                                        Sa zara paske pas mër Rame mër të q*fsha ropt,mër klysh k*rve. Ska lajm që tmos dalin komentet identike tpa nryshume fare me pikë e presje pro teje e policisë. Sa për Ervis Martinaj rrini të qetë kush e ka të njoft kte. Osh gjall e si kokrra mollës.Hallall ja boft zoti që o trregu aq kopil. Të rujt zoti Vis djali.

                                        1. $
                                         $antiago-@-Chil€

                                         Turp!!! Që kur lëvizën në Pakistan është ulur cilësia e komenteve pro liderit global.. Në Indi punonin më mirë???? 18.09.22 11:14 Sufllaqja 1: Policia po bë punë shumë të mirë.. 18.09.22 11:14 Sufllaqja 2: Bravo policia për punën shumë të mirë që po bën.. 18.09.22 11:15 Sufllaqja 3: Po. Lëreni policinë të bëj punën e saj .

                                         Lini një Përgjigje