VIDEO/ Incidenti i Berishës me simpatizantin te Panari i Librit: I qëllon në faqe

19 Nëntor 2022, 13:18Politika TEMA

VIDEO/ Incidenti i Berishës me simpatizantin te Panari i Librit: I

Në përpjekje për t’u rikthyer në një politikan popullor, Sali Berisha ke kryer sot një vizitë në Panairin e Libirt në Tiranë, ndërsa shoqërohej edhe me forca të shumta sigurie.

Por gjatë takimit, një qytetar në mënyrë dashamirësie pasi i puthi dorën, e preku ish-kryeministrin me duar në faqe, duke e qëlluar.

Menjëherë për të shmangur incidentin, ndërhyri me forcë truproja i tij duke i hequr duart qytetarit, i cili më pas kërkoi falje.

 

35 Komente

 1. H
  Haleja ne Panairin i Kotesise e Sharlataneve

  Haleja Kombetare ndjeu eren e Panairit dhe shkoj qelbi duke e ndihmuar ti japi Ngjyrat e Munguara

  1. B
   Bredhi

   Pse ky mut del me shoqerus!!??Gjithe te tjeter qe nga Nano dalin ne qefin e tyre.Ky felliqesire ngeli me qene pas vête.!!Çfare ka felliqesirat ,APO per krimet qe ka bere se ze gjumi rehat.Sa do te ruhesh o felliqesire ,per gjithe ato krime qe ke bere ,do i paguashe nje dite.Qofte e shpejte ajo dite ,qe te rehatohet ky vend.

   1. H
    Hamin Hamin..

    Hamin Hamin . Por ku Jane fshehur ata qe humben te dashurin e tyre per kete Kriminel... Apo mbasi i vrau ,i beri Heronje dhe Deshmore ..dhe ata Ju shkojne nga mbrapa ..plehres..

    1. m
     mos te te shkoje mendja qe jam i pd-s.

     Ku jane fshehur te dashurit e atyre qe u sakrifikuan per partine socialiste kerkojani kryeministrit dhe jo ish kryeministrit. Ish kryeministri nuk mund te arrestoje veten e vet por kryeministri mund ta arrestoje ish kryeministrin. E keqja eshte su ju jeni kaq zgjebarake sa qe as heronjeve tuaj nuk i dilni per zot. E vetmja gje e mire qe dini te beni eshte te lehni si qente gam gam gam .....

    2. H
     Hamin Hamin..

     Hamin Hamin . Por ku Jane fshehur ata qe humben te dashurin e tyre per kete Kriminel... Apo mbasi i vrau ,i beri Heronje dhe Deshmore ..dhe ata Ju shkojne nga mbrapa ..plehres..

     1. D
      Dakord

      Don berisha qe i puthin doren si mafjoz ka frike nga gocat e haklajve

     2. i
      ilir spiuni ka mar hijen e vdekjes

      doli lugati nga shpella. edhe fytyren e ka si ujk,i ngjan shume vuk karaxhicit sikur kane te njejtin baba.

      1. D
       Dardan

       Vuk Karaxhich eshte i ati, gjysme vellai quhet Radovan

      2. M
       Mara emigrante ne Itali

       Pse se dije ti qe ai me karaxhicin jane vellezer ?mesoje se e thone banoret e fshatit te tij .doli dhelpra nga strofulla i duket sikur mer vesh nga letetsia ,degjojeni me vemendje kur del dhe flet sa gabime ben ne shqiptimin e fjaleve e ngateron me serbishten magjari qe do te vdesi shume shpejt

       1. xhemal

        Sa lajm i peshtire..te merresh me sali germadhen eshte turp..

        1. 1
         1

         Kot sa per ta ditur Sa shoqerues ka ky dhe kush i paguan?

         1. D
          Dauti

          Ama pyetje, po ku mbarohen parate e xenit qe ka fituar me shitjen e brekeve firmato te karmines?

         2. V
          Vranakonti

          Mire ja ka bere qenit. Saliu meriton jo vetem grushtin turinjeve por plumbin ballit.

          1. K
           Ky eshte problemi

           Me fal por Ti e tregon veten se je komplet Rrote K…it. Derisa din te shkruash do thote qe din edhe te lexosh , por nuk kuptoke gje or palle. Qe qeke pa tru nuk na prish pune ne te tjereve , por problemi eshte se rob si ti kane te drejte vote.

          2. U
           USA

           O derdimen tja kishe rafshuar një të mirë,por ti je i rrjedhur më keq se ai

           1. L
            Latif Dreqi ( vertete )

            Kjo skene eshte e mirellogaritur qe te ndodhe keshtu. Shpellari, maloku, Sahale Ram Berisha, si te gjithe alpexhinjte, ne HILE', PABESI, PABURRERI, eshte 100 "levizje perpara" se kundershtaret e tij dhe njerzit e zakonshem.

            1. P
             Per " Shen " Latifin

             Po te jete sic thua ti, atehere ato alpexhinjte qenkan me te zgjuar se ju fusharaket te mbytur ne balta si derrat.

             1. S
              Sali Ram Berisha

              Per " Shen " Latifin"! Po çfar thua mor zotni. Ata, fusharaket, vertet qe notonin ne balte si derrat por kishin shtepi me tulla, me shtreter te reatshem, me dysheke dhe jorgane te ngrohte, ne dhoma gjumi te veçanta jo me trungje druri per jasteke dhe mbuluar me lekure dhie ose dele direkt (ne rastin me te mire se mund te ishin edhe ne shpelle) mbi dysheme derrase ne "oda" qe ishin siper stalles se dhive.

            2. l
             lones

             e mi esht incidenti ktu? apo i duket meros, mero baze ne e dim qe esht qeros dhe jo qorr

             1. A
              Astrit USA

              Nuk ka lidhje veprimi i puthjes dores me shuplaken fytyres.Puthja dores eshte veprim i respektit per dedikimin qe ka sjelle por Salehu nuk meriton resoekt mbasi i ja sjelle vetem te jeqija ketij vendi,ai me kohe ka merituar shuplaken qe megjithse e ka mare ne vitin 2013 ai kerkon te rikthehet prap per ti shtuar vuajtjet ketij populli.Ai qe i ka dhene shuplaken e Iehte duhet ti kishte dhene nje te forte qe mos te permendej deri me 6 dhjetor qe ka planifikuar te beje protesta diten qe shqiprija ka eventin me te nadh ne historine e saj.

              1. L
               Lexuesi

               Doktori ka qene ne habitatin e vet! Mes librave! Kete pate ju te Temes??? Une pashe te rinj qe desheronin te kishin nje kujtim me te!

               1. L
                Lola

                Po kto monstrat edhe prekjen adhuruese e çuajne SHUPLAKE. Deri ketu ka arritur budallalleku i lexuesve te Temes , se Merua paguhet per keto manipulime .

                1. M
                 Mondi

                 Lola kurva qe shkerdhehet shpellave lengezohet kur I permend shtypesin e saj 30 vjecar,pavaresisht se per cfare e permendin.Na mbyten kurvat e shpellave.Rrace e poshter qe vetem plumbi I vjen hakut.

               2. p
                pershendetje revolucionare - dashamiresi

                "...e preku ne faqe...duke e qelluar..." (!) Temaxhinj te mjere, kini ca respekt per vehten se jeni bo te gjithe si Ver Llapa me keto karagjozlleqe qe perzieni ne corben per ti mbushur gurrmazet Rilindjoteve budallenj.

                1. 1
                 19

                 Po une se mar vesh pse mereni me nje dep te thjesht dhe me nje plak matuf .lat nam kokra e malokut se kuptoj pse i jepni kaq rendesi .

                 1. Q
                  Qytetari

                  O njerez te mire,ky lloj takimi i Saliut,ne Panairin e Librit nga nje individ (me tru pa rrudha),eshte "skenar " i pergatitur ...... thjesht tregon se si "Lei Fen'et" e sotem adhurojne Salihin dhe se ky gezon mbeshtetjen e popullit ??!! Ky eshte lajmi qe duhej dhene sot.Po arritet te identifikoni personin,kjo do te vertetohej. Qytetari

                  1. K
                   Kriçi i F.Balliut

                   Çfare mutin do ky hale Non Grata ne panair ,pse e japin kete mut neper tv ? kemi kaq kohe qe nuk na u nda ky mut krimineli Non Grata ,sot me shpulle do zoti neser me …… te shpetojme njehere e mire ,vetem nje gje me vjen keq qe ata cecene qe e ndjekin nga pas nuk do kene mundesi te hane ( byrek ) te shqupi

                   1. K
                    Koli

                    Po pse e nxirrni kaq shume,or Idioter gazetare.Doni ta Vdisni,mos i jepni asnje Rendesi per cfare ben,shume shpejt njerez te ketille vdesin.Cfare ka ktu per lajm:Ne faqen e pare,nje njeri qe eshte i zakonshem si te gjithe,qe ha,pi ,dhjet si te gjithe.Cfare ka me shume;eshte Kriminel ne shpirt,urdherues vrasjesh i ftohte,njeri qe i intereson vetem Familja e ti Mafioze,dhe sipas Kanunit bene gjithcka,deri dhe Vrasje,per te mbrojtur Familjen e tij Mafioze.Dhe kaq,or te gjore gazetare.Lereni Halen atje ku eshte,ne Vilen ne Lalez,mos e nxirrni ne asnje lajm,lereni te dale vetem tek TV e tije,dhe kaq.Na e shpifet,me kete Kriminel per dite,vetem kur kujtoj 97,e di per cilin Vemie shkruani ju per dite.Turp per politiken shqiptare,per drejtesine ne Shqipni,dhe per popullin shqiptar,qe ky Antishqiptar i terbum,ju terheq prej hunde akoma.Nuk besoj te me shani,qe po une cfare bej per ta kuftuar kete Monster:Jam i ikur qe nga 97,pervec se te shkruaj nuk kame mundesi te tjera kundra ketije Krimineli.Ne e beme tonen me 97,ju ngel juve tani Brezit te ri ne Shqipni,ti hudhni ne kosh te plehnave keta Monstra,ose dorezojani drejtesise te merret me ta.

                    1. B
                     Bimi

                     Panairi ka me dhjetra kamera. Jep pamjet te besohet. E vërteta është drejtësi, shpifja te felliq.

                     1. S
                      Shkodra Loce

                      Pthuuuu plaku Mere. U shofsh me fis e me fare..!

                      1. G
                       Goni

                       Te gjithe ata palaco qe i shkojne mbrapa nje krimineli, tradhetari qe e varferoi kombin ne palce me piramidat, gerdecin njezet e nje janarin , mbolli drogen e shkaterroi vendin e shiti per skarp iken njerezit nga syte kembet,,,,,,,,, ata qe e mbeshtesin akoma me fanatizem nuk kane jetuar ne shqiperi dhe nuk i dine ( bemat e saliut) ????

                       1. a
                        am

                        I puthi doren kerma dhe e ledhatoi faqen. E ka baba me siguri.

                        1. K
                         Koteci

                         Ke lexuar librat e Stalinit e te Enverit, kot i merr librat, nuk ke nxjerre mesime nga librat ti,- ti do vetem libra me spiuna e me diktatore se ashtu je gatuar, seprapthi ti lamash. Merr mediat e obori per te pasquruar se si Sali mortja blen libra.

                         1. p
                          perse s'tregoni te verteten o maskarenje gazetare

                          personi i futi Gishtin ne Bythe berishes dhe ate cast zagaret qe i bejne roje salehKermes e terhoqen me force ,kur ai ngriti Gishtat me Mute salihi Nalt ne shenje fitoreje te Mutit te mutit haaaaaaahahahaah ishte nji cfaqje mjaft qesharake por origjinale se Muti i salihit qelbi gjithe Panairin

                          1. w
                           www.youngtribune.com

                           Ato nuk jane oficere te Gardes se republikes.Ato jane thjesht pabuksa qe marrin nje rroge nga kokepalaret dhe maloket qe e sponsorizojne Berishen qe te jete aktiv ne politike dhe mos marrin ndonje llokem ose thele pushtet.Thjesht i genjen mendja se do behen te pasur duke i shkuar nga mbrapa kriminelit Berisha.

                           Lini një Përgjigje