Ish-zv.presidenti amerikan Mike Pence viziton të enjten Tiranën

21 Qershor 2022, 17:40Politika TEMA

Ish-zv.presidenti amerikan Mike Pence viziton të enjten Tiranën

Ish-zëvendëspresidenti amerikan Mike Pence viziton Shqipërinë këtë të enjte.

Lajmi konfirmohet nga zyra e shtypit të kreut të Grupit Parlamentar Socialist, Taulant Balla.

Kujtojmë se ish-zyrtari i lartë ka qenë në Ballkan në vitin 2017 ku vizitoi Podgoricën, kohë kur ishte zëvendespresident.

 

8 Komente

 1. ?
  ????????

  Waw të gjith candidate favourite për tu bër president i repuplikanve po vine në Tirane. Kjo më habit shume?

  1. B
   Biden Biketumbly

   Destinacioni i fundit, KAZANI i plenave Shqiperi... = lol

   1. K
    Kar Kalec Dega

    Ti je Kaleci , Kalec Dega , kokra e bythqirit .....se kaperdin dot qe ja dha ne goje Bideni Trumpit eeee, ty duhet shkerdhyer gjithe libri i shtepise dhe pak eshte ....

  2. L
   Landi

   Do njoftoje heqjen "non grata"te Berishes dhe do ti kerkoje falje per shqetesimin,ose do sjelli dosjen per ne Reç. Njeren nga keto duhet ta beje.

   1. T
    Tit Vasili

    Ishalla eshte jete gjate , dhe nuk takon Sali Kriminelin , sepse te gjithe ata si e kane takuar kane vdekur, do sjelli dosjet e Ilir Hajdutit Sali Kriminelit dhe Fatmida Mehdihoxhes

    1. B
     Beni

     Kane mare vesh qe vetem me Ramiun behet para dhe ste del fjala.Vetem Erdogani e mer vesh,se atje i kane leket qe i kane vjedhur popullit keta gjek piresa.

     1. V
      Vranakonti

      Do zoti sjell dosjen per ne Rec ku do akomodohet Sali Berisha.Pastaj Meta,ne panik do vrapoi drejte Azerbaxhanit per strehim politik. Po ama masat jan mare.

      1. a
       anti25642654censurë

       nën çfarë "veshje" e viziton tiranën?? nuk është më Z.president!! thjeshtë si një politikan amerikan,republikan!? apo ndonjë përfaqësues i ndonjë shoqërie financiare për të nënshkruar ndonjë kontratë??

       Lini një Përgjigje