Sali Lushaj revoltohet nga rikthimi i Lulzim Bashës: Doje gjak demokratësh bashkë me Yuri Kim, por ne jemi me Berishën

31 Maj 2023, 16:47Politika TEMA

Sali Lushaj revoltohet nga rikthimi i Lulzim Bashës: Doje gjak

Sali Lushaj ka vendosur t’i dalë për zot edhe në këto ditë të vështira Sali Berishës.

Këtë radhë jo fizikisht, por me anë të një postimi në rrjetet sociale, ku sulmon Lulzim Bashën.

Sipas tij, ai kërkoi derdhjen e gjakut të demokratëve, kur Berisha bastisti selinë e PD-së.

Lushaj shkruan se Basha u porosit nga ambasadorja amerikane të fortifikonte dyert e selisë së PD-së, që tashmë e ka marrë Berisha.

Në fund ai thotë se shumica është me Berishën.

“O Miqtë e mijë Demokratë! A po kënaqeni duke pa takimet e ish kryetarit të partisë tonë. Po na ngjallë entusiazem të madh.

Gjitha kto pushime do ketë ardhur me të reja të forta. Sa besim ngjallë ky njeri te demokratët? Se kuptoi askush pse iku a pse erdhi a ku po shkon.

Duan ta mbajnë partinë kështu të ndarë se kurrë më shumica nukë ka shanse të shkojë apo ta ndigjoi sadopak më.

Duan ti shkojnë deri në fund porosive sorosiane të rilindjes. Tua shpjegoi pse i fortifikove dyert apo ishte këshilla e ambasadores?

Deshët gjak demokratësh me njëri tjetrin dhe ti i rikthyer të fërkoje duart. A keni sadopak gjak a karakter a nderë a erz a çfarë don më të bësh me këto takime ku 10 veta merr kudo me vete. 

Jo demokratë mos gaboni më jo kurrë të ndigjoni këto brrokulla dashakeqëse”, shkruan Sali Lushaj.

33 Komente

 1. N
  Nasi

  Maloku , kafsha , shpellari , hajduti , krimineli , vrasesi , Saliu Lushaj do akoma Sali Kermen ene Dum baben o Cecen i pershyire.

  1. k
   keti

   Ktij i ka dhon Meta medalje k-Ari, nderi kombit

   1. M
    Malsoret jau shkerdhejne rrobt e dini ju

    Ua shkerdhefte motrat,grate,mamate,gocat te gjitheve ju qe e perfolni Sali Lushen

  2. c
   ce

   A e ke ne gadishmeri tankun e rrembyer tek garda e Republikes kur organizove grushtin e deshtuar te shtetit ne 1998 dhe terrorizove Tiranen per 3 dite me radhe. E mban mend mire populli i Tiranes grupin e banditeve hipur mbi tank nen komanden tende o fytyra me e urryer e Shqiptareve ne planet. Si te mban toka o monster e neveritur sa gjynafe ke mbi kurriz qysh kur d late arkivolin e Azem Hajdarit tek dera e kryeministrise dhe ju turret godines o shpellare te neveritur qe keni ndotur Tiranen dhe meritoni perbuzjen e tyre te gjithaneshme.

   1. L
    Lefterì

    Po kur ska shtet keta kurre nuk do pergjigjen per ato krime qe kane bere

   2. I
    Injorantët e Berishës

    O miqtë e mijë, thotë Lushaj- Në vend të thotë o miqtë e mi. Pastaj foljen ngjall e shkruan ngjallë.....pastaj fjalën "nuk" e shkruan "nukë"....Analfabet

    1. M
     Mesuesi i fillores

     Qe ndjeksit e Berishes , jane injorante e analfabete , kjo nuk diskutohet ; edhe vrejtjet drejtshkrimore qe ben , qendrojne , me perjashtim te njeres : nuk thuhet miqte e mi ( sepse ngaterrohesh me miun) , por thuhet e shkruhet " miqte e mij " .

    2. V
     Vezet Rehas

     Rrac Maloku, Arkarmed Lushkaj.

     1. H
      Hajdut xhepash

      Hajdut xhepash perkrahes te non grates

      1. c
       ceni, boston

       Injorantet si puna e ketij dhe te birit zbriten nga malet dhe e shkateruan ate vend!

       1. T
        T

        Pupu rrace malokesh sa te peshtire qe jan .kta jane vemie .

        1. S
         Si i thonë në Tropojë : O grup a më kuptove...!

         O Sali xhepisti, o klysh kurve, o "demokrati" i motrave "demokrate", që kanë qënë (me deshirë)"tabela qitje" për të gjithë "garipat" e Tropojës. O demokrati më i madh i Malsisë së Gjakovës, o mashkulli demokrat i Shpresës demokrate, i vajzës super-demokrate dhe i kopilit Arqi-med toksit. O analfabeti shkerdhatë, o spihuni i mutit, o djali i spihunit të xhaxhit Kadri, si guxon ore qelbësirë, ore xhepist, ore hajdut, ore moter-qirë, ore pleh, ore flok-lyer, që pa larë dhe dizinfektuar gojen, të flasësh për ambasadoren e Amerikës dhe për Soros-in. O krye pederi i familjes së kurvave kombëtare, kur ka filluar koka jote e një derri, të marrë guximin të bëjë "analiza" të holla dhe të nxjerrë konkluzione politike ndërkombëtare...!! O moter-grua-vajzë kurvash, a e din që keto lehje zagari që ti bën në Tiranë, i lexon edhe Tropoja..!!! Pse them Tropoja, sepse Tropoja të njef mirë, ty dhe rracë tënde të mutit, të cilët nuk do qeshin me ty, por do pordhin me lehjet tua. O grua-vajzë e moter qirë, edhe kur hype në diagaç në 1997, dhe në auto-kollonë me legenat, hajdutat, pederastat dhe pedofilat e Tropojë në veçanti dhe të veriut në pergjithsi morët rrugën për në jug, një Tropojan të pyeti në Tiranë dhe të tha, ku po shkon o trap, dhe ti ju pergjigje, " po shkoj se ndoshta del diçka..", që sipas gjuhës tënde të moter-qir xhepistit, nënkuptonte, që do vidhje dhe do plaçkisje me lopatë. Sali xhepisti, nuk po ditke, që burrë, të mençur, të ndershëm apo trim, nuk të bën vendi ku "ulesh apo ku dukesh", por ti ore bastardi i familjes më të degjeneruar të Malsisë, kur ike nga Shqiperia në 1997-tën, me pashaportë diplomatike të lëshuar nga kopili dhe tradhetari i kombit Sali UDB-ash Berisha, tu duk vetja, apo tu mbush mendja që je vertetë Diplomat...!! Hhahahahahaha, ore hajdut i rëndomtë, ore spihun, pashaporta që tu dha ty, ishte për të ikur nga Shqiperia me bisht ndër shalë si një qen i rrahur, dhe ajo pashaportë, nuk ishte Dipllomë që vertetonte që ti je dipllomat karriere. Shkerdhata legen, Amerika e din që ti dhe Shaban shkerdhata, babai jot, keni qënë spihunj i sigurimit, e din që ke fshirë me bythë birucat dhe burgjet e Shqiperisë, për vjedhje xhepash, për vjedhje lope, për mashtrime ordinere, sepse nuk ke qënë gjë tjeter veçse një zagar ordiner, dhe kur në B.Currit nuk të ecte si duhej spihunazhi nëpër biruca, sepse ishe kartë e djegur, sigurimi të çoj në jug, për të spihunuar anti-komunistat e vertetë. Amerika e din që ti je kapur në Gjermani si trafikant droge, që e shisje qesen me drogë në trotuar si një barbon, dhe je denuar me burg dhe pastaj me ekstradim drejt Shqiperisë duke tu hequr e drejta të futesh në Gjermani për shumë vite. Pra, o kelysh kurve, pse ke futur vajzen tënde në bordellin e PD-së, për të shfryrë bolet Pe-Derastat nëpër zyra, kjo gjë nuk të ka bërë dhe nuk të bën as Demokrat, as intiligjent dhe as diplomat. Kjo gjë, veç konfirmon edhe më shumë, që ke qënë, je dhe do mbetesh zagari dhe legeni më i ultë i malsisë. Shkurt, të shkerdheftë malsi rracen edhe më shumë se ti kanë shkerdhyer deri sot.

         1. S
          Sali kufoma

          Komentuesidi i thone ne tropoje,,,e ke myt fare shoku,,,javke thon te gjitha ktyre dy kokpalareve akoma me xhupa meshini,,,

          1. K
           Keti

           Qyqa paska dhe pasaport ky hajdar

          2. S
           Sali pordha

           Sali lushaj cope e tumit bashke me salen top i kakes .

           1. D
            Dauti

            Te qifsha motren e stresit o sali legeni

            1. o
             o daut,te shkerdhej rrobt

             Te qifsha motrat,nonen,grune dhe gocen

            2. D
             Dardani i Ri

             Ja dhe një shpellar tjetër tropojanë. Sa milion është ajo Tropoja ore, aman? Nuk paskan të sosur shpellarët tropojanë.

             1. a
              aleks

              o Zot, nga dolen keta analfabete , keto specie me dy kembe '('nuk i quaj kafshe, se ofendoj kafshet), mjerre tirana nga keta babone, qe erdhen nga shpellat e malsise dhe mbollen faren e tyre kudo.

              1. H
               Henks

               Punë shpellarësh, vk. Këta nuk bëhen njerëz edhe të kalojnë nja 300 vjet..

               1. 1
                19

                Derra qe flasin jan kta te dy bab e birr .rrace serbi safi vrasin baben per pak pozit .

                1. C
                 Cuni i Vuk Karaxhicit , dobicit nga Vicidoli

                 Ky eshte nje gjysme shqipfoles qe i duhet bere ADN-ja , se me siguri nuk e lidh asgje me shqiptaret . Me sakte kete e di e ema , ashtu sikurse e di Sheqerja per Sali Karaxhicin .

                 1. K
                  Keti

                  Ky dhe Mona kan doktorratur

                  1. A
                   Albusa

                   Shpresoj nje dite te shkoj haka tek i zoti .Shpresoj te ndiqet dhe zbulohet çdo krim i heshtur në emër të PD së që mban emrin e këtij krimineli ordiner ,vegël qorre e kurdisur e krye kriminelave Azem Hakdari e Sal Byth Risha .

                   1. T
                    Tropoja

                    Yyyt maloku dreqit nfa tropoja yyyt

                    1. N
                     Nul Moka

                     Nuk e di pse i barazoj keta shpellaret me terroristet Islamike te ISIS apo Al-Qaeda?! Kane shume ngjashmeri si profil.

                     1. M
                      Maloqeria Qëneria

                      “””””””Moj Tirane,te erdhi Fati,te zbriti Muti nga Fshati””””””””””

                      1. t
                       tironsi

                       o malok o dru me pre ik puti nonje viz se per ate je ti ,,

                       1. p
                        per zdromsin tironsin me shpi qerpiqi

                        Te paska shkerdhyer motrat me duket o vk tirone

                       2. C
                        Canon

                        Po kur Basha mbledh vetem 10 vete kudo qe shkon, pse shqetesohet ky dordolec?

                        1. A
                         Arbeni

                         Po ky malok çeçen ka lehur për sali kriminelin,sepse kriminel është vet dhe i biri.Kjo rracë bastardësh ka ndotur Tiranën.U shoftë kjo rracë muti!

                         1. V
                          VISI

                          RRACE E DEGJENERUAR FAMILJE HAJDUTESH KY PLERA I NDYN MALSORET ME VESET QE KA MALSORET JAN BURRA DHE TE BESES KURSE KY PIDH ROBSHI ESHTE KU THERRET QAMETI

                          Lini një Përgjigje