Athinë/ Kishte shkuar për ta denoncuar, 28-vjeçarja goditet për vdekje me thikë para komisariatit nga ish-partneri

2 Prill 2024, 10:41Rajoni TEMA
Athinë/ Kishte shkuar për ta denoncuar, 28-vjeçarja goditet

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Athinë, ku një 28-vjeçare është masakruar për vdekje me thikë jashtë komisariatit, nga ish-partneri i saj.

Sipas mediave greke ajo kishte shkuar për ta denoncuar, kur ai është shfaqur papritur dhe ka nisur që ta godasë me thikë.

E reja është afruar deri në derën e komisariatit e gjakosur e më pas ka humbur jetën.

Ndërkohë autori pasi e ka goditur, ka goditur edhe veten. Ai është transportuar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

 

 

4 Komente

 1. j
  janulla

  Aziatiket e ketij lamashit , pamukut ose arabet nuk bejne shtet ....e shikon ore vromiari se csurat te pist keni ??? Kriminela te peshtire .Le qe cte drejtohem ty une , ti je endacak vorioipirot i strukur ne bodrumet e kishes duke fjetur gratis e duke ngrene fasule ...ptuuuuu vromiari

  1. A
   Andreas

   Ti duhet te jesh thjesht.... çam...

   1. j
    janulles me rrocke bythes

    ti je nje bythqir i tredhur i korit te janulles

   2. t
    tropojani

    nuk arrita te kuptoj nese ky qifti ishte shqiptar apo grek?. shkrim i ceket nga gazetar leshi

    Lini një Përgjigje