Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-12-04 10:00:44Rajoni TEMA

5 Komente

 1. t
  tetovari2

  Albanian post është si qeni ku ha aty leh dhe kush i jep për të ngrënë për ate leh. //Mbledhja ka qenë e mbyllur ndërsa Albanian post na e përshkuan fjalë për fjale si ka rrjedhur mbledhja!!! Përfundimi.Nëse mbledhja ka qenë e mbyllur atëherë informatat i ka dhënë ndonji polic.Logjikisht ky ka tradhëtuar sekretin e policisë,qe verisë dhe shërbimet informative të kosovës.Logjika e dytë nëse Albanian post ka insistuar ose edhe ka paguar për këtë informacion atëherë është logjike që Albanian post punon për ndonjë shërbim të huaj!!!??Të meren masa sa nuk është vonë!

  1. p
   pilo Lala

   Kur do e kuptoje Kosova qe Albini eshte nje njeri cinik, i ngushte, hundperpjete, fodull? Keto fjale qe u ka thene policeve jane te vertetuara, dhe tregojne rrezikshmerine e Albinit per qytetaret e kosoves, i cili ve hunden e tij, egoizmin para jetes se tyre.

  2. P
   Pikepyetja!

   Shpresoj qe fjalet qe ka thene Kurti jane te manipuluara dhe nuk pasqyrojne fjalet e tij ne ligjerat te drejte. Gazetari thote se Kurti u ka thene policeve:"Nuk është se keni bërë gjë (me 24 shtator), i keni vrarë tre veta me snajper nga distanca". Kjo eshte thene pikerisht nga Vuciqi ku ai 'minimizonte" sulmin terrorrist dhe e paraqeste ate si nje aksion te gabuar te policise se Kosoves. Ndoshta gazetari ka ngaterruar referencen. Nuk ma merr mendja qe Kurti mendon njesoj si Vuqiqi dhe ka po te njejtin plan si Vuciqi. Ketu ka "tradheti" burra! Kurti eshte patrioti me i math qe ka nxjerre Kosova qe nga koha e Dalip Musliut!

   1. e
    emigranti

    Shkrimi eshte dukshem i njeanshem dhe i bazuar vetem ne c'ka kane thene policet, ose ka sajuar Albanian post. Opozita kosovare e ka gabim manipulimin e shtresave te ndryshme te popullsise per ngritje ultimative te pagave, ne keto momente kritike per Kosoven.

    1. b
     bashkimi per drejtesi

     Kurti është gjallë dhe nëse nuk i ka thënë këto që po shkruan në “Albania Post” dhe shumë Medie të tjera le ti demantoji. Pasi po hesht nënkupton se çekan të vërteta prandaj nuk ka nevojë ta mbrojnë analfabet funksional. Ne njohin Kurtin kush është Kurti dhe në bazë asaj qqë po vepron çdo ditë besojmë në të që shkruan Media "Albania Post". Ngjajet kanë ndodh dhe viktima ka ndodh siç po ndodh edhe refuzimi të ua njoh të drejtat policisë së Kosovës. Kurti pos tjerash deklaron: “S’jam dorëzu para BE-së e as para Amerikës, nuk mund të dorëzohem as para jush”. Shtrohet pyetja se kush po e mbron Kosovën dhe kush qëndron pas Kurtit që nuk po u dorëzohet para BE dhe SHBA. NATO / SHBA e BE/ na ndihmuan ta çlirojmë Kosovën dhe ta fitojmë LIRINË dh PAVRASINË. Kush na qenka më fortë se miqtë tanë që po mbështetkan ketë “trim që nuk po dorëzohet”?!. SHBA, BE, NATO-n dhe POLICIA e Kosovës që edhe tash qe sa e sa herë po e mbrojnë Kosovën nga Serbia fashiste. Ky mendjemadhi është verbuar nga ambiciet për pushtet dhe nuk sheh se çfarë gjendje e ka sjellë ë popullin e Kosovës dhe dëmin me përçarjen midis shqiptareve edhe në vendet për rreth.

     Lini një Përgjigje

     09:17 Rajoni

     09:06 Rajoni

     09:01 Rajoni 1 koment

     22:11 Rajoni

     22:00 Rajoni 2 komente

     18:10 Rajoni

     17:37 Rajoni 1 koment

     17:11 Rajoni 6 komente

     16:24 Rajoni

     15:50 Rajoni 1 koment

     Më të lexuarat

     09:14 Blog 17 komente

     10:06 Dossier 15 komente

     09:10 Politika 9 komente

     11:02 Bota 11 komente

     09:39 Politika 11 komente

     09:30 Politika 13 komente

     Blog Tema

     17:49 Blog 2 komente

     17:29 Blog 15 komente

     16:36 Blog 6 komente