FOTO: Kush është njëri prej të dyshuarve si të përfshirë në vrasjen e 14 vjeçares në Shkup

4 Dhjetor 2023, 09:06Rajoni TEMA
FOTO: Kush është njëri prej të dyshuarve si të

Ljupço Palevski – Palco është një nga personat e dyshuar që kanë lidhje me rrëmbimin dhe vrasjen e 14 vjeçares Vanja Gjorçevskës bën të ditur faqja online e Maqedonisë së Veriut Fokus.mk.

Mësohet se aktualisht ai është jashtë Maqedonisë së Veriut dhe mendohet se disa ditë më parë ishte larguar drejt Turqisë.

Mësohet se kanë qenë të arrestuarit të cilët kanë përmendur emrin e Palcos një sipërmarrës ndërtimi I njohur sidomos në Shkup, shkruan focus.mk.

Tre personat e arrestuar janë marrë në pyetje e pritet të dalin në gjykatë.

Lini një Përgjigje