Shaban Murseli e konfirmon se e ka takuar Naimin në burg: Ja çfarë më tha për vrasjen!

9 Dhjetor 2023, 20:10Rajoni TEMA
Shaban Murseli e konfirmon se e ka takuar Naimin në burg: Ja

Shaban Murseli, babai i Naim Murselit, të dyshuar për vrasjen e Liridona Ademajt, e ka konfirmuar se ka takuar djalin e tij në burgun e sigurisë së lartë në Dyz.

Ky takim mes tyre ka ndodhur gjatë ditës së djeshme kur është xhiruar emisioni.

Murseli pohon se djali i tij i kishte thënë se nuk ka ditur për vrasjen atë natë.

“Sot, ato sipas fjalëve të tij që i kam marrë, Naimi as nuk ka pagu 30 mijë euro, as nuk ka ble armë e as nuk e ka ditë për vrasjen atë natë”, tha Shaban Murseli.

Deklarata e Shaban Murselit nga minuta 34:00:

 

4 Komente

 1. T
  Tirona

  Hajde xhaxh se ene ti për ti shku mrapa çunit je.. Ka ven qelia ene për ty.

  1. A
   Ari

   Jo more, ashtu te paska thene djali? Dhe ti e besove? Paska marre shume djali nga ju, palaco, mashtrues!

   Lini një Përgjigje