FOTOT/ Përfundojnë punimet në Nyjen e Fllakës në Durrës, Rama publikon pamjet

19 Maj 2023, 09:28Sociale TEMA

FOTOT/ Përfundojnë punimet në Nyjen e Fllakës në

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm duke publikuar pamje nga Nyja e Fllakës në Durrës.

Rama bën me dije se tashmë punimet kanë përfunduar dhe aksi është i hapur për të gjithë drejtuesit e mjeteve.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë pamje nga përfundimi i punimeve në Nyjen e Fllakës në Durrës, ju uroj një ditë të mbarë", shkruan Rama krahas pamjeve.

 

5 Komente

 1. Y
  Ylberi ( ish piramida)

  Faleminderit burrit te Lindes dhe Tom Doshit.

  1. O
   On

   Po Miloti kure? Vijme nga Gjermania per 12 ore e nga Shkodra ne Tirane na shkon 4 ore. Nuk behet turizem keshtu.

   1. D
    DR

    Kur te mbaroje cdo rruge mushkash andej nga Vlora vella...ato kapanonet qe sheh ne foto ka 20 vjet qe jane aty dhe jane zona e re industriale e DR po megjithate qeverise iu desh 20 vjet te hidhte 500mt asfalt megjithese kishim fatin e madh te kishim kryeministrin dora vete per deputet te zones ... Po te pakten na kenaq me foto ne insta... Prit gomar te mbije bar me dy fjale On

   2. D
    Django

    te lash m ...tin me shu....rre i thone kesaj pis milet e pis inxhinier ...

    1. c
     ce

     Ec perpara o gjigand i sigurte drejt mandatit te 4t. Populli sheh cdo dite ndryshimet ne Shqiperi qe eshte kthyer ne kantier ndertimi. Vetem shpellaret e vucidolit qe i shkojne prapa perbindeshit te vucidolit e shohin vetem zeze cdo gje. Por populli gjykon me qetesine e tij dhe pastaj me 14 maj te hedh ne koshin e plehrave. Ashtu do ndodhe me 2025 kur Edi Rama do mare mandatin e 4t me projektet e medha qe do realizoje ne gjiithe Shqiperine.

     Lini një Përgjigje