FOTOT / Bashkia e Tiranës vijon me ndërhyrjet kapilare nëpër lagje, ja rrugët e asfaltuara

18 Maj 2023, 12:06Sociale TEMA

FOTOT / Bashkia e Tiranës vijon me ndërhyrjet kapilare nëpër

Ashtu siç ishte premtuar, Bashkia e Tiranës ka vijuar me ndërhyrjet kapilare nëpër lagje për asfaltimin e rrugëve. Ekipet e punës së Bashkisë kanë punuar këto ditë për riparimin e shtresave asfaltike të dëmtuara në disa segmente, si:Rruga “Llambi Bonata”,
Rruga “Jordan Misja”, Rruga “3 Dëshmorët”, Rruga “Marubi”, Rruga “Gjergj Legisi”, Rruga “Siri Kodra”, Rruga “Ligor Lubonja”, Rruga “Fadil Adusha”, Rruga “Vangjush Furrxhi”.
Kryebashkiaku Erion Veliaj ka siguruar banorët se këtë mandat një vëmendje të veçantë do të marrin ndërhyrjet nëpër lagje, për të çuar asfaltin gjer në shtëpinë më të largët.

4 Komente

 1. e
  enxhi

  Shkon tek rruget me te largetat dhe nuk hedh 2-3 lopata asfalt tek rruga Bilal Xhaferi, pek shtepia e ofertave preane shkolles Petro Nini, pak metra larg Bllokut, qytetaret e se ciles paguajne taksat me te larta, si tek Blloku dhe sa 1/2 e takses se Erion Veliajt tek Kodra e Diellit. TURP!!!!!

  1. e
   enxhi

   Shkon tek rruget me te largetat dhe nuk hedh 2-3 lopata asfalt tek rruga Bilal Xhaferi, pek shtepia e ofertave preane shkolles Petro Nini, pak metra larg Bllokut, qytetaret e se ciles paguajne taksat me te larta, si tek Blloku dhe sa 1/2 e takses se Erion Veliajt tek Kodra e Diellit. TURP!!!!!

   1. e
    enxhi

    Shkon tek rruget me te largetat dhe nuk hedh 2-3 lopata asfalt tek rruga Bilal Xhaferi, pek shtepia e ofertave preane shkolles Petro Nini, pak metra larg Bllokut, qytetaret e se ciles paguajne taksat me te larta, si tek Blloku dhe sa 1/2 e takses se Erion Veliajt tek Kodra e Diellit. TURP!!!!!

    1. Z
     Zitat

     Pse te hedhi aty...te gjithe e dine qe aty e votojne .....

    Lini një Përgjigje