Fitore e lehtë e Polonisë, ja si e kuotojnë bastet Shqipërinë në transfertën e Varshavës

23 Mars 2023, 16:48Sport TEMA

Fitore e lehtë e Polonisë, ja si e kuotojnë bastet

Shqipëria do të luajë në transfertë me Poloninë në ndeshjen e parë kualifikuese të Europianit. 

Optimizmi është i madh për kuqezinjtë në këtë takim.

Nga ana tjetër, bastet kuotojnë fitoren e lehtë të Polonisë. 1.50 është koeficenti për fitoren e vendasve, 4.00 për barazim dhe 8.00 për fitoren e Shqipërisë. 

Lini një Përgjigje