FOTOT: Padronët e kombëtares zbresin në fushë për të pozuar dhe “ndjekur” stërvitjen

20 Mars 2023, 18:16Sport TEMA

FOTOT: Padronët e kombëtares zbresin në fushë për

Ndonse qesharake Armando Duka dhe zevendësi i tij i përjetshëm Lutfi Nuri e kanë kthyer si rutinë që para çdo seance stërvitore dhe ndeshje zyrtare të zbresin në fushë.

Një veprim absurd që vetëm të tillë personazh si Duka dhe Nuri e bëjnë çdo herë ku zbresin në fushë për të pozuar para çdo ndeshje zyrtare dhe seance stërvitore.

E njëjta skenë qesharake ka ndodhur dhe ditën e sotme ku dyshja e pandarë Duka-Nuri kanë bërë gjatë seancës së parë stërvitore të Kombëtares në prag të duelit kunder Polonisë.

Të buzëqeshur dhe të kollarisur ata kanë ardhur vërdallë nëpër fushë per të inspektuar skuadrën. (TemA)

3 Komente

 1. E
  Emni

  Federata e futbollit eshte kompani private. Keta e kishin trashegim nga familja.

  1. I
   Ilir

   Gazetaria nuk behet me tifozlleqe e inate. Katundari i Shijakut i ka nderruar faqen futbollit ne Shqiperi, ashtu si Edi Rama i nderroi faqen Shqiperise ne krahasim me bashibozuket e meparshem... kjo eshte e verteta! Kapercejeni kete handicap tifozlleku kunder Dukes, ai do largohet nje dite, por kush do te vije nuk eshte e thene se do te jene tifoze te Partizanit, sic ju enderroni.

   1. S
    Sara

    njoni me i shemtut se tjetri

    Lini një Përgjigje