Futbollistët e Tiranës dhe Orges Shehi injorojnë Lutfi Nurin e FSHF-së, refuzojnë medaljet

1 Qershor 2023, 22:29Sport TEMA

Futbollistët e Tiranës dhe Orges Shehi injorojnë Lutfi Nurin e


Tirana është mposhtur në finalen e Kupës së Shqipërisë nga Egnatia.


Gjatë ceremonisë së medaljeve, trajneri Shehi sapo e mori dhe e hoqi.


Më pas edhe futbollistët pas tij nuk e mbajtën medaljen teksa u larguan mjaft të mërzitur.

Lini një Përgjigje