Tirana “bunkerizohet” në prag të derbit

27 Shtator 2022, 13:12Sport TEMA

Tirana “bunkerizohet” në prag të derbit

Tirana mbyllet përpara derbit të kryeqytetit.

Kampionët në fuqi të Shqipërisë, me anë të një deklarate për media, treguan se deri më datën 1 tetor seancat stërvitore do të jenë të mbyllura për publikun dhe se nuk do të ketë asnjë prononcim për mediat, si nga ana e stafit teknik, po ashtu edhe nga ana e lojtarëve bardheblu.

Kjo më shumë mundësi për t’i bërë ballë presionit në prag të sfidës.

Derbi me Partizanin do të luhet këtë të diel, në orën 19:00.  

Lini një Përgjigje