VIDEO: Muxhahedinët iranianë zhvendosen nga Tirana

Ky vit i ka gjetur muxhahedinët iranianë në një tjetër zonë të Shqipërisë, pak më larg Tiranës ku ata ndodheshin prej kohësh.

TemA TV ka realizuar një reportazh, ku shfaqen pamjet e kampit të ri në Manëz të Durrësit dhe ambientet e boshatisura në Yzberisht të Tiranës.

 

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...