Tragjedi në Sarandë, dy vëllezër vdesin duke hapur pusin, i treti në gjëndje kritike

17 Shtator 2011, 10:01Politika TEMA

Saranda është tronditur nga një ngjarje e rëndë e ndodhur pasditen e djeshme. Tre vëllezër janë asfiksuar teksa kanë qenë duke hapur një pus dhe për pasojë, dy prej tyre kanë vdekur.

Pajtim Elmazi, 45 vjeç  dhe vëllai i tij, Fitimtar Elmazi, 38 vjeç, kanë ndërruar jetë si paosjë e asfiksimit nga gazrat helmuese që gjenden në thellësi të tokës, ndërsa Agush Elmazi, 35 vjeç, është në gjendje të rëndë.

14 komente në “Tragjedi në Sarandë, dy vëllezër vdesin duke hapur pusin, i treti në gjëndje kritike”

 1. tourkofagos says:

  ,,,i humbi tre simpatizante,Aleanca Faq e zi e Spahiut,,,,,,
  respekt viktimave.

  1. stalinsali says:

   Keto jane shakara pa kripe Qirje Tfagos !

   1. tourkofagos says:

    e thexova,respekt per viktimat

    1. Ela says:

     o idjotet e brezit sali zhdukuni me mire dhe mos flisni vend e pa vend se late nam,pika qe sju bie,,,,,……NGUSHELLIME PER FAMILJEN,te vjen keq kur degjon lajme te tilla

  2. odiseu says:

   ik mo idjot beji sherbim asaj b… tende se gojen e ke pusete m… .. shko zblloko by… se te eshte ngaterruar vrima…gojeby…

   1. odiseu says:

    na drodhi cdo qelize ky lajm… si ti ngushellosh keta te kesaj familje.. Zoti ti bej te Forte e tju ruaje femijet e familjet..

  3. Neorealizmi says:

   Me keto qe shkruan, tregon karakterin tend. Ose psikopatine per te shkruajtur per cdo gje dhe per gjithkend.

  4. edmond seferaj says:

   Pac nje fat edhe me te zi se keta fatkeqet,
   legen i palyre, qe nuk paske kufi ne ligesine tende.
   Mendoj se ti perfundimisht futesh tek ata persona te cilet
   nuk do te me shkaktonin ndonje merzi po te kalonin ndonje fatkeqesi.
   Dhe ty mor pis te duket vetja se perfaqeson kristianet (apo greket).
   Ti je pjese e problemit mes dy kombeve, o ndyresire!

 2. ilir says:

  ti tuorgofagos je nje kelysh kanalesh.grek plehre.po tani si do tia besh se edhe rregjistrimin ta cuan per lesh.ngushellime viktimave.

 3. denkoka says:

  ngushellime familjes….tragjedi e rende….mbaj mend qe ka ndodh shpesh ne shqiperi…

 4. bobi says:

  Turkofagos,behu pak serioz.Ler humorin per me vone dhe mos trego fytyren antinjerezore.Nuk e di c’te ka dhene perendia ,ty,me shume se te tjereve,se sa palacollekun.Mjaft,se e teprove.Ne s’te pelqejme ne shqiptaret,shko krruaju ne Stamboll tek turqit…

 5. zana19 says:

  Ngushellime familjes!

  Kjo tregon se dikush ka varrosur kimikate te demeshme diku prane, qe depertojne ne tokat rreth e qark.

  Tema mbase duhet ta konsideroje te hetoje me bashkepunetoret e saj ne se ne ate zone eshte bere nje gje e tille.

 6. joli says:

  pupupu sa keq e sa gjynah….ku ka fjale et te ikin 2 djem e tjetrin takesh ne gjendje te rende. ishalla si kane prinderit gjalle. te shkretet njerez…..uh sa gjynah

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje