Biznesmeni homoseksual i infektuar me koronavirus: Kisha gudulisje në fyt, tmerr kur mendoja se do më futej ai tubi. U çmenda

27 Mars 2020, 21:47Sociale TEMA

Elton Ilirjani, biznesmeni i cili e ka pranuar se është homoseksual, ka deklaruar se është prekur me covid-19.

Në një lidhje me Skype nga SHBA-ja, në emisionin “Ftesë në 5”, Ilirjani u shpreh se ka kaluar 12 ditë në shtrat dhe se e kishte përjetuar keq momentin kur mendoi se do intubohej.

“Unë u infektova fatkeqësisht, unë nuk e prisja. Kalova 12 ditë në shtrat dhe kam komunikuar me doktorët online.

Nuk bëra dot një test dhe më erdhi një mesazh që duhet të ishe rëndë që të shkonim në spital.

Edhe dy kushërirat e mia këtu në Nju Jork ishin me COVID-19. Në fillim kisha një gudulisje në fyt, pastaj pata temperaturë dhe u lidha në telefon me doktorët.

Filloi një kollë e fuqishme, dy netë pa gjumë me dhimbje në mushkëri. Pastaj u rrit temperatura, kisha dhimbje koke dhe luhatje në tension. Më kapi paniku, më mereshin mendtë.

Detaji që i vuri vulën, ishte se unë pata një humbje të nuhatjes dhe të shijes dhe doktori më tha të qëndroja në shtëpi i veçuar.

Unë jo vetëm kisha koronën por e kisha dhe shumë ngjitës. Gjëja që kisha më tmerr ishte kur mendoja që do më futej ai tubi, dhe do kaloja në fazën e intubimit,”– tha Ilirjani

10 komente në “Biznesmeni homoseksual i infektuar me koronavirus: Kisha gudulisje në fyt, tmerr kur mendoja se do më futej ai tubi. U çmenda”

 1. askush nuk urrehet me shume se ai qe thote perhere te verteten......[PLATO] says:

  ops! material per zhak [email protected]…………pune motrash!

  1. Edi says:

   Palikare mos u hiq si e ndershme se ti per fene i puth edhe topet te madhit janulle

  2. xx says:

   Ceshte ky titull rracist;Si te thuash ILIRIAN jevgu apo cigani ;apo gungaci e topalli gazetare te peshtire si dhe komentues te tille.ai qe e ka bere meritonnje proces gjyqsor.

 2. Laberia ime says:

  Ai e ka tmerr qe ti fusesh tubin ne gryk se po tia fusesh ne byth nuk e ka problem….

 3. Saliu i vertete says:

  Te qifte kina nanen , po kur te hynte manalli ne buthe si te eshte dukur te guduliste

 4. C'a bohet says:

  Ky bythe-qiri nga goja e ka marre dhe nga goja e do tubin, por do edhe nje tub ne dorme kastraveci ne bythe qe t’i bllokohet verra nga posht dhe nga lart.

 5. C'a bohet says:

  Ky bythe-qiri nga goja e ka marre dhe nga goja e do tubin, por do edhe nje tub ne forme kastraveci ne bythe qe t’i bllokohet verra nga posht dhe nga lart.

 6. babloku says:

  gjynaf i shkreti ka hallin se i futet thell ne fyt

  1. -------- says:

   Epo halle halle kjo dynja. Te pakten ti shpetojne bletet njones.

 7. Sezai Mumajesi says:

  Sumeqim shko pirdhu ne arabi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje