'Kur do martohesh se ngele në derë', moderatorja i kthen përgjigjen epike ndjekësit

9 Gusht 2020, 22:21Lifestyle TEMA

Moderatorja Kiara Tito është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit foto të ndryshme.

Së fundmi përmes opsionit “ask me” ajo iu ka dhënë mundësi fansave që ta pyesin për çfarë ata dëshirojnë të dinë.

Njëri prej ndjekësve e ka pyetur moderatoren se kur do të martohet, pasi “ka ngelur në derë”.

“Kur do të martohesh se ngele tek dera”, ndërsa Kiara nuk ka nguruar t’ia kthejë: “Te dera jam akoma, këtu po pres njëherë”.

10 komente në “‘Kur do martohesh se ngele në derë’, moderatorja i kthen përgjigjen epike ndjekësit”

 1. ? says:

  Uaaaaaaaaaa, sa inteligjente.

  1. Titi says:

   hahahaha sa kot!!!! Shume e mprehte e paska brisk dhe mua me eshte bere pyll!

 2. Arjan says:

  Pergjigje epike?????

 3. Illyrian says:

  Wow, Epike
  Pathetic Tema

 4. kush pritet ta flaw pastwr shqipen, kinezwt? says:

  shprehja “e ngrire” wshtw “ngel nw derw”
  ndwsa kwta “shqiptarw” thonw – “ngele tek dera” (jo po ngele mbi derw)

 5. kush pritet ta flaw pastwr shqipen, kinezwt? says:

  shprehja “e ngrire” wshtw “ngel nw derw”
  ndwsa kwta “shqiptarw” thonw – “ngele tek dera” (jo po ngele mbi derw)

 6. kush pritet ta flaw pastwr shqipen, kinezwt?? says:

  shprehja “e ngrire” wshtw “ngel nw derw”
  ndwsa kwta “shqiptarw” thonw – “ngele tek dera” (jo po ngele mbi derw)

  edhe skwnderbeu e fliste mw pastwr shqipen

 7. kush pritet ta flaw pastwr shqipen, kinezwt?? says:

  shprehja “e ngrire” wshtw “ngel nw derw”
  ndwsa kwta “shqiptarw” thonw – “ngele tek dera” (jo po ngele mbi derw)

  edhe skwnderbeu e fliste mw pastwr shqipen

 8. dera dora says:

  lesh me qime
  dera ime
  po kush e mer kët shurën

 9. shperthyesi_himares says:

  muhabet bucash dhe turkofagesh grekofil.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje