FOTOT: Zhvishet modelja e famshme

10 Gusht 2020, 10:13Lifestyle TEMA
FOTOT: Zhvishet modelja e famshme

Derisa gjërat po shkojnë mirë me të dashurin e saj Scott Disick, Sofia Richie po sigurohet të shijoj në maksimum pushimet.

Modelja ka treguar figurën e saj mahnitëse në Malibu duke u shfaqur në bikine të bardha.

Vajza e Lionel Richie dukje mjaft në formë teksa luante dhe merrte rrezet e diellit. (TemA)

 

1 komente në “FOTOT: Zhvishet modelja e famshme”

  1. Qorri says:

    Spo shofim ndonjer zhveshje o gazetar, ajo me pantallona ne plazh

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje