VIDEO+FOTO: Demi Rose çmend rrjetin! Publikon videot ku shfaqet topless në…

21 Mars 2022, 14:28Lifestyle TEMA

Zakonisht Demi Rose e shohim të veshur me të brendshme duke duke pozuar imazhe të nxehta.

Ndërsa tani ajo ka ndarë me fansat një video mjaft tërheqëse në të cilën modelja shihet topless.

Natyrisht që kjo video ka bërë bujë dhe bukuroshja 26 vjeçare duket fantastike

 

 

 

 

 

 

3 komente në “VIDEO+FOTO: Demi Rose çmend rrjetin! Publikon videot ku shfaqet topless në…”

  1. ASD says:

    O manjak na cave trapin me demi rose.

  2. Nik says:

    DEPO MISHI I NDENJUR

  3. Ana says:

    Gje e bukur, flm qe e ndan me ne. Relax dhe vetem miresi te sjell. Pamjet e bukura te relaksojne dhe e bejne jeten me te bukur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje