Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-11-12 20:40:00Blog TEMA

5 Komente

 1. E
  Erdogan

  Besoj se e ke parasysh se si ka qene Palestina ne fillim te shekullit te 20-te zoti Nazarko dhe si eshte katandisur. Si ka qene pjesa perendimore e Turqise me qender Kostantinopolis dhe si eshte. Si ka qene Vorio Epiri i Kastriotit dhe si eshte katandisur. Nje Popullsi e convertuar ne Identitet Arabe qe perpiqet te distancohet. Nje popullsi qe urren nje pakice qe nuk u turqizua e quajture "Minoritet" Greke. Theatrot,Poliset e Lashta Greke,Agorate,Shkrimet dhe prezenca e Grekeve ne Arnautistane tregon fare qarte (certo ital) se si eshte katandisur ky vend me Politizmo (Culture "shqip") Greke. You zoti Nazarko dhe cdo njeri i Ndershem qe do Lirine e cdo Njeriut duhet te jini me pooullin Palestineze,Kurdhe,Epirote etj.

  1. j
   jam grekqiri gabel

   Erdogan kari. Të ka dhjerë papuja në gojë sot apo akoma?

  2. X
   XYZ

   Shume te neveritshem keto vellezeri ERSEKARE Nazarko , Shpetim me profesin Marangiz , ky emer madhi Mentor mburret se ka kryer studimet e nilta ne ITALI. O Mentor kjo s'na thote gje nuk ke kryer Harvardin apo Kenbrixhin , ajo e Italise eshte si ta kryeje univ.ne Gjirokaster , ndaj c'fryu pak......

   1. s
    sb

    Po mor shok, po, Serbia na e ka fajin. Nuk kemi sy te shohim te keqen qe na ka hyre brenda e po majiset dita-dites.

    1. a
     astrit

     Frojdi thote se psikopatet nuk kane ndjeshmeri per dhimbjet e te tjereve, por vetem per dhimbjet apo shqetesimet e veta. Nazarko me duket nje psikopat i pa perfillshem dhe i parezikshem ne raport me psikopatine kriminale te kryeministrit te Izeraelii Natanjahu qe po habit boten me qetesine se si po bene genocid mbi popujt e tjere qe nuk jane Izraelit. Nazarko nuk ka armatimin e izraelit por ka veten psikopatine e tij e per kete duhet thene shyqyr o Zot!

     Lini një Përgjigje

     19:50 Blog

     19:10 Blog 1 koment

     14:02 Blog 8 komente

     13:46 Blog 46 komente

     18:11 Blog 11 komente

     17:36 Blog 3 komente

     21:10 Blog 1 koment

     18:52 Blog 16 komente

     18:39 Blog 1 koment

     17:29 Blog 50 komente

     Më të lexuarat

     10:44 Kronika 2 komente

     11:20 Sport 7 komente

     10:53 Politika 70 komente

     12:13 Sociale 22 komente

     10:50 Bota 31 komente

     14:47 Kronika 7 komente

     Blog Tema

     21:50 Blog

     18:59 Blog 10 komente

     09:54 Blog 51 komente