Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-11-11 17:36:00Blog TEMA

3 Komente

 1. P
  Parruca

  Ç’ka dashur te thote valle autori me kete artikull? Ajo qe i ndodhi te ndjerit eshte tragjedi, dhe niveli i rendomte i organizimit i kampionatit shqiptar eshte per tu sanksionuar me ligj. Por te gjesh nje pike lidhje mes kesaj drame dhe ceshtjes se emigranteve, ne rastin me te mire eshte injorance.

  1. .
   .

   U mpreht ne parajs ,,, me krishtin ,,,,amin

   1. B
    Ben koti

    Eshte nje nga te shumtit qe ne shkrimet e tij lexon dhe nuk merr e vesh ku eshte ajo qe do te transmetoje dmth mesazhin a kuptimin e dickaje apo asgjeje.Shkurt as mish as peshk.

    Lini një Përgjigje

    21:10 Blog 1 koment

    18:52 Blog 16 komente

    18:39 Blog 1 koment

    17:29 Blog 50 komente

    11:01 Blog 10 komente

    17:43 Blog 7 komente

    17:29 Blog 28 komente

    15:33 Blog 13 komente

    11:18 Blog 4 komente

    17:09 Blog 13 komente

    Më të lexuarat

    10:44 Kronika 2 komente

    11:20 Sport 7 komente

    10:53 Politika 70 komente

    12:13 Sociale 22 komente

    10:50 Bota 31 komente

    14:47 Kronika 7 komente

    Blog Tema

    21:50 Blog

    18:59 Blog 10 komente

    09:54 Blog 51 komente