VIDEO/ E rëndë! Gruaja shkon të rinovojë pasaportën, qëllohet në kokë me armë nga oficeri i policisë

10 Dhjetor 2023, 10:09Bota TEMA

VIDEO/ E rëndë! Gruaja shkon të rinovojë pasaportën,

Një grua në Indi po lufton për jetën pasi u qëllua aksidentalisht në kokë nga një oficer policie teksa shkoi në stacion për të rinovuar pasaportën. Ngjarja ndodhi më 8 dhjetor, ndërsa e gjithë skena u kap nga kamerat e sigurisë.


Në video, oficeri mund të shihet duke mbajtur një armë që ia dha një koleg, duke e përkulur dhe më pas duke tërhequr këmbëzën ndërsa tyta është drejtuar nga gruaja, raportojnë mediat e huaja.

Autoritetet kanë nisur hetimet për zbardhjen e kësaj ngjarjeje, ku familjarë dhe miq të viktimës kanë kërkuar përgjigje për veprimet e punonjësit të policisë.

 

5 Komente

 1. A
  Ari

  O Mero, edhe sikur te mos e kishe shfaqur kete lajm...qe vjen nga ana tjeter e botes, Nuk besoj se do te te binin ndjeksit e shumte te Temes. Ps. Kam shkruar dhe nje here tjeter: cfare eshte qellimi i ketij lajmi per ne? Nese ti mendon se na "ben mire" , te lutem ku del kjo?

  1. S
   Stalini

   Qellim po se india eshte nje popullsi e vogel dhe e degjon shume kur vritet nje njeri

  2. M
   Mero kokebytha

   po ca lajme nxirrni o kokat e karit. Gjeni video ne YT dhe e beni lajm ? Ooooo Mero kokebythaaaaa ta dhjene gazeten keta drogaxhinjte qe ke mare ne pune

   1. A
    Aron

    Po mire more idiota te kesaj gazete, a ka vendodhje kjo ngjarje, ku eshte bere?

    1. F
     Fajtori.com

     Lajm me erë muti nga një gazetar bythe! Po çna duhet ne çfarë ndodh me policat idiot nëpër botë morë gazetar idiot!

     Lini një Përgjigje