FOTO/ Aksidentohet gazetarja Sonila Meço, makina përfundon në trotuar

22 Nëntor 2023, 14:08Kronika TEMA

FOTO/ Aksidentohet gazetarja Sonila Meço, makina përfundon në

Gazetarja Sonila Meço është përfshirë mesditën e sotme në një aksident.

Gazeta TemA ka siguruar foto nga vendi i ngjarjes, ku shihet se makina e gazetares ka përfunduar në trotuar, teksa Meço pret që policia të bëjë verifikimet e saj.

Aksidenti ka ndodhur në zonën “Kodra e Diellit” në Tiranë.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar, por vetëm dëme materiale.

FOTO/ Aksidentohet gazetarja Sonila Meço, makina përfundon në

76 Komente

 1. t
  tony

  ka qene duke frekuar ndonje car ne makine dhe eshte exsituar se tani eshte vjeteruar ca dhe mezi i grohet ok se vesi sexsi del me shpirtin ok

  1. P
   Pickaxhiu

   Policia ti beje testin e karit. O Soni trrujt kisha e Laqit

   1. P
    Polica Kurvare ka c'bejn mo !

    i ka fut gshtin Kurves gjate hecjes dhe kurva o dredh e gjtha e ka dasht me ja hyp Shtylls ! haaaaaaaaahaaaaaahaaaaaahaaaaaaa

    1. k
     karderri

     Hahahahahaaaa

    2. K
     King D

     Shpejtesia sketerreee... nje shtylle hekuri e ka palos per toke... e dyta e ka ndaluar... Dreke te mire paske kaluar...???? por vere e forte diku 17° moj soni.... te pakten qenke mire se na bere merak.

     1. k
      k

      Kurvat në trotuar e kanë vendin.

      1. h
       hajt net s'emes gjth ata qe i kan bo keq ktij ven

       ka qen duke bo gojore rruges

       1. Z
        Zagali

        Obob! Po ç'na bere moj Sonila,na le vetem Adi Trasten,me falni Krasten. Po shyqyr qe nuk t'u ça,megjthese te çare e ke.

       2. e
        eli

        Po kjo na cau k..in qe nuk jetohet ne Shqiperi!Qe kjo po vdes nga fukaralluku,por makinen e paska 80000 euro!!Ptuuu

        1. .
         .

         Talibaaaan leshonjuni ne te shara, o kompleksika, te ndrydhur, an-erasti, barkthar, lugat, mjeran, te ligj ... $$$$$$$ S.Meco eshte "zëri i gazetaris së pa varur" kundra sistemit dhe rrymes, prandaj goditet nga te gjithe ju bagetit. $$$$$$$ Me punen e saj I ka perfituar te gjitha, pa mbeshtetje qeveritare dhe pislleqe. Nje grua dhe nje nënë e Zonja. $$$$$$$ Te shkuara dhe Zoti te te rruaj nga injoranca dhe ligesia ku jeton.

         1. S
          SALA ESHT KOPILI I KARAXHIÇ

          Mos te vij keq per Sonjen por ajo ka qene duke bere pipa

          1. S
           SALA ESHT KOPILI I KARAXHIÇ

           Mos te vij keq per Sonjen por ajo ka qene duke bere pipa

           1. @
            @@@@

            Na u hiq qafe o jevgjit 300...po na flet ti per "gazetari te pavarur".....shko meso te shkruash shqip....legen bodrumesh....po na tregon ti...kte Mecon e Saliut...Qen kazanesh greke......

            1. l
             laçjani

             Ha ha ha ha !Soni rruj p... pa makines varri k...in se e zevendeson me nje sherbim ti se ke problem.Rrasi nje treshe dhe nderoe modelin e vetures.Hajd pra se shifna,me thuj n.q.se ke nevoje per ndonje ndihme,.Paçim.

             1. T
              Thjesht shqip

              O Pika qe nuk te bie. Meso te shkruash shqip, pastaj na jep mend. Pyke.

              1. C
               Ceni

               A na rrofsh Karin ti re,,cecen,,,ne qifte se eshte kusherira jote,,,nuk do te thot qe ashtu si tip karakurve,,,,spo ja ha njeri hakun,ate qe e ka e ka,e meriton,

               1. B
                Bumbum..bum

                Ti flet kot Kjo si gjith të tjert mbahen nga lekët e politikarave edhe u bojn frsk pislliqeve. Ça e ke ? Dishonore? Sa km ka shku or tak?

              2. p
               pilo Lala

               Ka qene duke enderruar per shtratin e Bechettit. Kohe te arta. Harro mushke Valarene, se Ali Pashen e prene.

               1. x
                xheJ.eN.Bi

                Nuk ka faj Sonila,fajin e ka shtylla e hekurit që i doli përpara.

                1. R
                 Renato

                 Ishalla zverkun!

                 1. E
                  Emigranti

                  Mjeku hale me pak.Gjynah qe u prish makina dhe putana shpetoj.

                  1. K
                   Kasta e sharlatanëve

                   Makina e Meços është Jaguar F-pace, dhe kushton rreth 45.000 euro. Këto janë boset e opozitës së Berishës që i qajnë hallin popullit hallexhi.

                   1. D
                    Doktori

                    Prit kur te thotë me.ben prite.ti bejn testin e droges

                    1. C
                     Cudi e madha ajo shteti jone te vogel

                     "Gazetaret" e shqiperise me Jaguar.

                     1. I
                      Italiani

                      Hajde makine hajde Gazetarja Duhet te ket leviz me siguri shtylla Hahahaha

                      1. q
                       qim pyka

                       Ka qene duke bere gojore, ti hiqet patenta eshte veprim qe duhet te denohei nga 2 milion deri ose te rrahet 1000 kamxhik ne sheshin skenderbej

                       1. A
                        Arditi

                        Kujt i plasi kari

                        1. C
                         Cim Peka

                         E para: Shyqyr që nga aksidenti nuk është dëmtuar as drejtuesja dhe as ndonjë udhëtar. E dyta: MOS u shqetësoni sepse ble BEKETI makinë të re dhe më të mirë. E treta: Po per shtyllën e ndriçimit të rrugës, kush do të paguaj ?

                         1. D
                          Demokrati

                          Po cfar do mi Sonila hu me hu se do te te ngulet ndonje ! Kjo ka dhe pretendime dhe ka filluar te zgjedhe hunj te medhenj (shtylla) .

                          1. M
                           Mokrari

                           Asnje nuk e deshirone aksidentin mire qe ke shpetuar por kur bene pisdheqe si gazetare te dalin ne krahun tjeter,per makinen mos ki merak ta ble Begeti me Zenin te re.

                           1. X
                            Xeni B…

                            Pse nuk thote policia qe ne makine me kete baxhellen ishte dhe nje person tjeter ,ai ishte Qin Peka ,rasti i dyte i jetij maloku qe ben aksident me femer ne makine ,ate te shkreten e vrau ( vdiq) kjo baxhella shpetoj

                            1. r
                             rrema

                             Akoma nuk ka shku ne p.....te somes kjo baxhella e gojores.

                             1. B
                              Bu bubu

                              Mua me duket si sulm politik

                              1. K
                               Kronikani Imer Corapja

                               Do e heqin qafe si ate te shkretin Myftaraj. Guerrillas sufllaqexhinj ne aksion. Vini I Netes sdo pengesa.

                               1. L
                                Li

                                Ha m.. ti kronikan foltorja.

                               2. B
                                Balshaj

                                Dikur, dikush ka thënë: Gazetari i pasur nuk është gazetar, është thjeshtë një vegël e pushtetit...

                                1. A
                                 Ani

                                 Shyqyr qe qe me aq Sonila. Jeta eshte e shkurter prandaj nuk duhesh te hedhesh balte dhe te nxjerresh vrere per te tjeret, senje te bukur nuk je me dhe mbahesh mend vetem per keq. Slow dawn Sonila!

                                 1. L
                                  Luani

                                  Ka qenë duke u qire .., në pithë të semës i qofte..!!

                                  1. Q
                                   Qytetari

                                   Ok, te gjithe keta qe bejne aksidente, duhet te paguajne demet materiale qe kane shkaktuar, bashkia duhet tja u mbaj deri ne nje leket.

                                   1. C
                                    Cantarutti

                                    Ky eshte absurditeti me i madh ! Kjo bertet cdo dite te TV i Qim Pekes se qeveria e krimit i mbyti shqiptaret qe nuk arrijne dot fundin e muajit dhe vete shetit me nje makine te tille.Do ti kete plasur silikoni nga bythet e nga cicat dhe ka çare Air Bag-un me buzet e fryra te Nish Goma Durres prandaj eshte shtremberuar shtylla.

                                    1. S
                                     Se gje gjo kurven

                                     Sonile,bo noi top hallve ne forme kari,se kari te ka rujt,mqns duke thy shum,ta din pak per nder.

                                     1. C
                                      Colu

                                      Do ti jete dukur shtylla si ai "MIKU"dhe i eshte turrur baxhella ta mare ne goje

                                      1. C
                                       Colu

                                       Do ti jete dukur shtylla si ai "MIKU"dhe i eshte turrur baxhella ta mare ne goje

                                       1. R
                                        Rikardo C42

                                        I kruhet edhe kesaj baxhelles seriale, ne cfar kohrash jetojme

                                        1. J
                                         Jari N

                                         Në hale të Gomarve të përfundoi, ku i gjeti lekët Sonila Baxhella me makinë luksi apo e ndihmoi Monika Kryepidhi, Jazëk.

                                         1. P
                                          Preshi I lushnjes

                                          ja ka fut ramsi nga pas me lokoviç

                                          1. P
                                           Preshi I lushnjes

                                           ja ka fut ramsi nga pas me lokoviç

                                           1. F
                                            Fuad Cela Verzheshtes

                                            Pse po merakoseni nje kurve semaforesh me pak. Kjo lavire e cila vuan nga semundja e pa sherushme e ESTERIZMIT e do hajdarin ( Noc Rrokun) 24 ore mbrenda....

                                            1. d
                                             deda

                                             fain e ka veliaj që i bën rrugët me ndriçues

                                             1. S
                                              Sem

                                              Hallall i ka te tera,shyqyr qe i shpëtoi vera

                                              1. v
                                               vërra e sonit

                                               Hanahahahahaahaa

                                              2. s
                                               specialisti

                                               Kurva ishte duk bere gojore Sales

                                               1. X
                                                Xoni

                                                Me siguri kushedi ku i ka pas duart, shikoni kush ka qënë në vënd të parë me të, dhe do dali shkaku. Se duart mbahen në timon dhe jo te karet e pasagjerit or lum miku.

                                                1. V
                                                 Vk

                                                 Nuk vajti prapa Diellit? Do kete qene duke shkruar ndonje nga ato shkrimet e helmuara, neperka trans.

                                                 1. A
                                                  Arzt

                                                  100% ka qene duke u marre me celularin

                                                  1. G
                                                   Grey1

                                                   Kam nje shqetesimi, a u njoftua Faketi a Shefqet si ka emrin ai italiani iTV, se ja kam harrue emrin tamam. Ai e Sharon direkt Sonilen, rrezik I sjell ndonje Car (makin) te RE.

                                                   1. L
                                                    Loqebluarse Soloqja

                                                    Nga Skoda ne Jaguar kjo Kurve me se i beri leket…

                                                    1. a
                                                     aleks

                                                     tani ti beje edhe nje here gojore Begetit, qe ti bleje nje makine tjeter, kjo duket qarte qe ka qene e zene ne telefon, se s'mund te besh ate aksident ne ate rruge.

                                                     1. Q
                                                      Qim Peka

                                                      Rama i ka bere prite. Rama i ka bere rruget te ngushta, Rama i ve shtyllat, Rama…Rama… Shiko mi goce silikonin mos te eshte derdhur ne rrige a ne makine se 80 % silikon je ti..kalkuloni me cfare rroge kjo bucja e silikonit bleu kete makine?

                                                      1. T
                                                       Tironsi i Vjetër

                                                       Ajo është infantile, i duhet hequr menjiherë patenta.

                                                       1. U
                                                        Ushtari.

                                                        Soni te pershendes te shkuara.

                                                        1. Perlat Spahiu

                                                         more njerez sompilla qe karber akqident ,eshte ajo qe numuronte halete e katundarit nga skarpari idhjer mutit?

                                                         1. S
                                                          Sotir Mziu

                                                          Buze dhe pidhlopat nuk i gjejne gje. Une mendoj se fajin qe nuk vdiq si kurvew e keqe e ka Edi Rama. Tani Salihi, mbasi nzori nga burguy Abin, eshte fjala per loqen Jamarber Malltezi, do te sulmoje Edin dhe qeverine qe nuk ka marre masa ne rruget ku kalon kurva e tij. Ne koken tende o Salih! Po ku fat ky popull! Keshtu do te jete deri sa te zbrese nga kali Salihi i Shiqeres!

                                                          1. Z
                                                           Zhzh

                                                           Kjo femër e poshtër dhe e ndyrë vaftë në të sëmës se nuk i dhimset askujt.

                                                           1. q
                                                            qim pyka i hasit

                                                            Kete e qiva nje rast por ishte shume e piste i vinte era shurre, nuk kishte gjokes,buza ju shtremberua kur e putha, nje cop bythe me ngeli ne duar kur e kapa,ishte fix cop kurve

                                                            1. J
                                                             Jim

                                                             Mire qe ka shpetuar por nuk ka lene njeri pa share e denigruar ne media!

                                                             1. A
                                                              Ari

                                                              Po me shtyllen cpati?

                                                              1. A
                                                               Arber

                                                               Pac fatin e kurves ! Kjo e ka care rrugen me kar ne goje . Te fala nga Beketi .

                                                               1. D
                                                                Dashnori

                                                                Ti bejn analizat mjekesore urgjent. Mos ket probleme me silikonin

                                                                1. S
                                                                 Sonke moj ku po fluturoje

                                                                 Ka shume mundesi qe edvin rama, lali eri edhe narkoshteti ta kene ngulur ate shtylle qellimisht aty me qellim qe birisha te kishte nje deshmore.... Kur sdo fati sdo

                                                                 1. l
                                                                  lani

                                                                  gjithsesi shyqyr qe ka shpetuar kurvica

                                                                  1. Z
                                                                   Zaza

                                                                   Ka qene ne ekstaze e shkreta Gojoren e ka filluar heret po ja benin ne bythe me thane. Ja kishin ca marmiten ???? Bedriu i grides i ka mor me rradhe

                                                                   1. F
                                                                    FATMIRI

                                                                    TE KISHTE VDEKUR KURVA????????

                                                                    1. E
                                                                     Edi

                                                                     Shum komente negative per nje grua e nene,nuk eshte normale.Frenohuni o njerez se do jeni neser ne mengjes ne rruge. Nuk po flasim per profesionin.Boll me mallkime.

                                                                     1. z
                                                                      zalli

                                                                      po ,shyqyr qe ka shpetuar ,jeta e shendeti jane te shejta,te tjerat shkojn e vijn

                                                                      1. S
                                                                       Sokol

                                                                       Ky po qe eshte lajm !!!!! Filloi tema te ngreje nivelin e informimit..... po kujt i plasi cari per sonilen??????

                                                                       Lini një Përgjigje