EMRAT/ Kush janë personat nën hetim për vendosjen e kamerave në Tiranë, mes tyre Endrit Dokle

1 Shkurt 2023, 12:19Kronika TEMA

EMRAT/ Kush janë personat nën hetim për vendosjen e kamerave

Mes personave që janë nën hetim për vendosjen e kamerave spiune në Tiranë janë Endrit Dokle, Julian Malutaj, Aurel Penci dhe Ismet Kumarakaj.

Policia ka njoftuar se janë hequr 65 kamera të tjera në qarkun e Tiranës ndërsa 7 persona janë nën hetim.

Në total në Tiranë janë hequr 220 kamera dhe nën hetim janë 44 persona.

 

3 Komente

 1. 1
  1

  Cne ky vrases.Ky mori dhe fletnderi nga burgu dhe u lirua para kohe

  1. I
   Ilir

   Kamerat nuk i kanë vendosur "grupet kriminale" por nga shërbimet sekrete armiqësore! Të dorëhiqet shefi i ShISh!

   1. A
    Anonim

    JU SHKERDHEFT DERI NONEN KU TA KINI , TE ISHTE XHAXHI GJALL E SHIKONIT P.SOMES B.Q.

    Lini një Përgjigje