Korruptoi policen me 20 mijë lekë, shoferja “gangstere” në Tiranë s'pendohet: O na kanë inatin...

7 Shkurt 2024, 11:45Kronika TEMA
Korruptoi policen me 20 mijë lekë, shoferja “gangstere”

Një personazh i njohur në rrjetin social 'TikTok' përfundoi në prangat e efektivëve të Policisë, pasi tentoi t'i korruptonte.

39-vjeçarja, me inicialet A.K., e njohur si "Albasita" futi para në dokumentet e mjetit, kur iu kërkuan për kontroll nga Policia.

"Gjatë 48 orëve të fundit, janë arrestuar në flagrancë 5 drejtues mjetesh, konkretisht: A. K., 39 vjeç, G. H., 30 vjeç, B. C., 20 vjeç, E. C., 50 vjeç dhe E. D., 40 vjeç, për tentativa për të korruptuar punonjësit e Policisë Rrugore.

Këta shtetas kanë tentuar t’iu ofrojnë punonjësve të Policisë së Shtetit, ryshfet, pasi u kapën në shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor", bëri me dije Policia.

Por aq shpejt sa iu vendosën prangat, aq shpejt edhe ka dalë. 

E reja ka përcjellë një mesazh vetëm 2 orë më parë në rrjetin e saj në "TikTok", ku duket se vazhdon që të drejtojë qetësisht mjetin ku edhe u arrestua.

"Qentë lehin, karvani ecën para. Më shumë material për ju", shkruan ajo, ndërsa në sfond dëgjohen fjalët e këngës: Oooo na kanë inatin.

Mbeten ende të paqarta rrethanat sesi ajo ka arritur që të lirohet brenda vetëm pak orësh nga Komisariati ku edhe ishte shoqëruar për mitdhënie.

Megjithatë fakti është që po shijon lirinë e saj, duke i mbajtur edhe fansat goxha aktivë.

37 Komente

 1. K
  Ku ishe asgjekundi

  Policia qe duam e Taulantit

  1. A
   Albina

   Prosti, xhaxhi, prosti...... . Ka qëruar koka peshku dhe ka bo lek pa hesap.

   1. I
    Imagjino te te perplase jeta me nje te tille

    Lereni gocen te iki ne dubai se ka pune. Imagjino te te perplase jeta me nje te tille!!!!

   2. N
    Niku

    S'ka asgje per tu habitur. Harruat ate buçen tjeter qe kapen me pistolet ne kufi?! Eshte gje ne burg??? Tall bythen rrugeve e jo me kjo qe donte "vetem ti jepte bakshish" policit:):) Pra pune buçesh ne nje shtet "serioz".

    1. F
     Futja kot

     Nuk e nxjerr policia por e nxjerr prokurori ose gjykatesi. Kur nuk merr vesh nga sistemi me mire mos fol

     1. S
      Shteti i kaçakeve i diskretituar

      Policia e shkerdhyer qe fit ne burg per 2000 lek.Ndersa keta te degjenuruarit e shtetit nga kreu tek i fundit kapen jo me presh ne duar por me dhine e vjedhur ne shpine dhe nuk i hyn gjemb ne kembe.Te gjitha te dokumentuata,me deshmimtare okulare qe flasin publikisht dhe qe jane me prova dhe dosje te plots dhe bejne sikur nuk ndodh gje sikur eshte normalitet. Po kujt ja shesin keto ndershmerira keta felliqesirat e shtetit,kapin nje hallexhie per 2000 lek dhe bejne show.Po ne e dime si eshte policia,gjykatat dhe gjithe institucionet e kalbura shqiptare te futura ne korrupsion te pamate dhe qe punesohen nga kriminelet deri ne vrasje me pagese shiko sky dhe platformat e komunikimit.Madje jane shkembyes dhe me klering

     2. a
      accidentally_genius

      edhe polici paska qene trap,,, nuk ja dha njeher karin ne goje ,, ta lante dhe me shurre nga koka ,, edhe me pas penalitetet,, nejse , pune kurvash

      1. L
       Lungo

       Ekstremisht e shemtuar sa te hap barkun. Sa te shpifura me keto operacione dhe ekspozime te vitheve sa nje tepsi lakrori. O zot sa ta shkrefin!

       1. C
        Corto

        A te shkerdhefsha fytyren ty qe shan kete megapidh

        1. E
         Emisioni

         hahahahaha....... Ne keto ratse polici duhet ta "menaxhonte" masen e gjobes jasht orarit te punes.

         1. P
          Palluesi I gruas se Robertos

          Albasita e paska shtratin e topit si " Eruptor" kanon I shekullit 14, qe mbushej me barut dhe pastaj I futej gjylja. Kur prishet Albasita mor daku, ne komisiariat sngelet polic ne sherbim. E ka me spazma llave, te pervelon ...

         2. E
          Edi

          Megapidh o corto, po mos eshte nga ato qe duhet qir me tre kllufa bashk

        2. O
         Operacioni Zjarri

         Kjo e paska te shkruar ne balle qe eshte ... e pafajshme

         1. T
          Toni

          Kur pashe videon qe e arrestuan kjo mu duk si nona ime, nje femer vk si cope plenci... por ajo ishte realja...fotot ne tik loq jane mashtrim dhe perpunim.

          1. E
           Emiljano

           Paskan dale ujerat e zeza rrugeve

           1. j
            jurgen

            Kjo eshte baxhelle dhe nuk i ka problem leket sa te kete veglen...

            1. S
             Skraparliu

             Te dale e te flase Balla se u mbure ne tv per policine urdhe se cbene kjo goca talle bythen me policine e shtetit cfare me bene me hengren mutin ose te dalin dhe te thone pse e liruan me faje apo pa faje ose kush ka nderhyre dhe te mos bejne propogand kote duke i nxjere ne tv.

             1. K
              Kot thashë

              O shokëni... Policia vetëm ndalon. Burgun ose jo e vendos prokuroria dhe gjykata. Zonjusha paguan lekët tek prokuroria dhe fap ,e pafajshme...bile heq edhe policin pse e ndaloi.

              1. r
               rrofte lexhenda dhe zagaret

               Kot e the se nuk ke kujt t ia thuash. Policia arreston - Gjykata liron.

               1. J
                Jo kot po të them

                Kot thashë! Dhe kot po thua se policia që nuk e duam kështu! ka të drejtë ta mbajë për 72 orë brenda pastaj ti jepet masa e arrestit. po apo jo.

              2. S
               Shkodrani-Belgjike

               Ça është kjo shëmturaqe budallaqe femer, pa asnjë të ardhme në jete.

               1. a
                asd

                Denoni njehere ata qe kane marre miliona euro nga fondet publike, beni zap edhe policine qe mos marre ryshfete, ndaloni korrupsionin e administrates, kontrolloni vilat dhe makinat luksoze te "rrogetareve" te shtetit, zgjidhni edhe keto ceshtjet qe keni neper kembe te inceneratoreve, klubit Partizani, 21 janarin, etj etj dhe ne fund kthehuni edhe tek ky rasti i mjere qe ka dale edhe ne foto.

                1. Y
                 Ymeri nga Yzberishi

                 I PASKA BO NDONJI GOJORE OFICERIT TE ROJES, DHE KY E KA LENE TE LIRE.

                 1. E
                  Emigranti

                  E liroji gjykata o njeres ,jo policia.te drejtesia varet dhe shqiperia.

                  1. f
                   foshnja

                   Pse duhet ta mbajne brenda ne burg, per 200 mije leke qe i ofroi policit? Ky nuk eshte krim qe duhet te gjykohesh ne burg. Ka plot krime shume here me te renda ku njerezit qe duhen mbajtur brenda shijojne lirine dhe parate e vjedhura

                   1. I
                    I mituri

                    Shoku! kjo piçka e ti- tok mund të ketë kamër të fshehtë dhe ka provokuar policët! Por policët janë treguar të mençur që nuk kanë marë parat e kësaj buçe.po ato të arrestuari e tjerë a janë liruar?

                   2. r
                    ronny

                    E po cte themi, koha e baxhellave me buzet si derr nga nderhyrjet dhe totalisht injorante, kete kohe kerkuam dhe kete gjetem, ,,,gjallesa te tilla qe i bejne kot hije ketij planeti, qe duhet te mos ekzistonin fare, perkundrazi, jane me shumice dhe tallin edhe bythen me ligjin etj etj....

                    1. D
                     Drejtësia

                     Kjo është Shqipëria si Europa! Tani do bëjmë Europën si Shqipërinë. Besoj mbajmë vendin e parë për : Prostituta, By.... të fryra sa një by... buallice, Ci... të fryra e të nxjerra jashtë si të një lope, Byzë të fryra si buzët e një hipopotami. Kjo duket se është kryqëzuar me të gjitha kafshët që qarkullojnë në glob. Ndryshe si do bëjë lek për makina që të qarkullojë nëpër rrugë që të bëjë lekët për jetën r saj kafshërore. O ku je Enver ! ngrihu nga varri vetëm një javë sa të zhdukësh këto mostra se na ndynë Shipërinë!

                     1. M
                      Maloku

                      Kesaj i kan dhjer arabet e goje. Porta potty

                      1. V
                       Vip nga halli.

                       Per hajer bereqeti lum tashti u shtua ethe vipi rri qe kishim mangut!!!!

                       1. t
                        tetovari2

                        Së shpejti do ta shohim në big brother të radhës te top m... si personazh VIP!!!!!!!!???

                       2. a
                        aleks

                        ç'eshte kjo shtaze, edhe bythe-lope edhe buze - viçi, ptuuu race bastarde, kush ju ndjek ju prostituta ne rrjetet sociale.

                        1. A
                         Arbëresh

                         Tani kurv*t quhen vip

                         1. N
                          Na myten

                          Kur gopi vlen me shume se truri shurrë në hale do shkoje ky vend.

                          1. t
                           tetovari2

                           Mero,ku i gjete gjithë këto fotografi të baxhelles,pash Zotin? Kohë më parë ndroi jetë i madhi Mirush Kabashi,para dy ditësh e madhja Lili Cimgu,ikona e valleve shqiptare,lum Mero nuk gjete dy tri fotografi për këta korifej të kulturës kombëtare! Hallall të qoftë.....

                           1. L
                            Luanikot

                            Po' Ca vip mo Amon kjo shemtir.

                            1. S
                             Shazivar shkurt Varja

                             Oooopaaaa... Ja mori ne goje Shefit dhe dooooooli!!! Happy Ending

                             Lini një Përgjigje