Sherr masiv mes shqiptarëve në Itali, njëri përfundon në spital me vesh të këputur

15 Mars 2023, 15:07Kronika TEMA

Sherr masiv mes shqiptarëve në Itali, njëri përfundon

Një sherr masiv mes shqiptarëve ka ndodhur mbrëmjen e së martës në San Bonico, në Piacenza. Mediat italiane bëjnë me dije se si pasojë e zënkës një burrë ka përfunduar në spital me vesh të këputur.

Ende nuk dihen arsyet e sherrit të dhunshëm mes shqiptarëve, apo se si përfundoi personi i plagosur me veshin e prerë. I dëmtuari është transportuar në spital nga ekipet e shpëtimit dhe ka marrë kujdesin e nevojshëm mjekësor jashtë rrezikut për jetën.

Qytetarët e alarmuar kanë njoftuar policinë e cila ka bërë shoqërimin e dy personave.

Ndërkohë që po vijojnë hetimet për identifikimin e personave të tjerë të përfshirë, si dhe zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarjeje të rëndë.

5 Komente

 1. t
  tata luigji

  Saka problem vetem nje eshte po te ishin dy do kishte pasoja per degjimin, nese eshte i ri i rritet, te pakten e rrudhe bithen per here tjeter

  1. K
   Kritiku

   Kur gazetari nuk di te numeroje me shume se dy atehere per ate eshte masiv numri i pjesemarresve ne ndonje ngjarje. Analfabete funksionale! O Mero katundari, ku i ke gjetur keta qe shkruajne keto idiotesira dhe na i sjellin si lajme? Lajm eshte ky more i uruar?

   1. C
    Cerrikasit qe dogjen te gjalle çeçenet islamike te

    Mos o Zot...vetem shqipkaret vriten me njeri tjetrin..Sa Turp.!! Nuk kishte faj xhaxhi qe i mbylli ne Kafaz ..se e dinte ai qe kishte te bente me bageti..

    1. D
     Dropulli

     Largohu qe ketu vllehu rumanise ????

    2. P
     Pickaxhiu

     Jane vrare per pulitik ose per Luanin e BBV

     Lini një Përgjigje