Të shtëna me armë zjarri në Mirditë -

17 Shtator 2022, 19:12Kronika TEMA

Të shtëna me armë zjarri në Mirditë -

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në Klos, Mirditë këtë të shtunë.

Policia bëri me dije se dyshohet se shtetasi K. Gj. ka qëlluar pas një konflikti me shtetasin P. P.

Personi i cili qëlloi është në kërkim, ndërsa tjetri është shoqëruar për t’u marrë në pyetje.

Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë, vijon veprimet hetimore  me qëllim zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, thuhet në njoftim.

2 Komente

 1. S
  Sara

  d.m.th. ai ne kerkim qelloi dhe me arme, kurse ky tjetri u ndalua nga policia.... a ka me absurd se kaq?!

  1. H
   Hasoni

   Hahhaha nga ambulanca drejt e ne komisariat ne pyetje si e shmange plumin !! Barcalete shtet jena

  Lini një Përgjigje