VIDEO: Momenti kur Gert Shehu del nga xhamia dhe ecën i qetë drejt protestuesve

7 Dhjetor 2022, 09:19Kronika TEMA

VIDEO: Momenti kur Gert Shehu del nga xhamia dhe ecën i qetë drejt

Gert Shehu, 31 vjeç është shfaqur i qetë para se të qëllonte me grusht në fytyrë Sali Berishën.

Në pamjet e siguruara disa orë para ngjarjes duket që del nga Xhamia Tabakëve.

Nga këto pamje duket sikur çdo gjë shkon shumë mirë me të derisa hyn në radhët e protestuesve shfaqet para Sali Berishës, dhe e godet me grusht duke e rrëzuar në tokë.

Menjëherë kanë ndërhyrë bodigardi i Sali Berishës dhe ish shefi i policisë Erzen Breçani që kanë rrahur rëndë Shehun duke e gjakosur. Pas incidentit, 31-vjeçari Gert Shehu u shoqërua për në spitalin e Traumës ndërsa ishte i vetëdijshëm për gjithçka kishte ndodhur.5 Komente

 1. j
  ja pra , Paska marre bekimin e Allahut

  po nji kobure bre djalke , nuk gjeje dote ! E bere qe e bere ,ja kishe qir faren Kryekurves se vicidolit e kishe Nderuar Shqiperine . Kujdes heren tjeter .Jo me me grushte .Me Allti djalke behen punasi duhet

  1. D
   Detari

   domth muslimon turk vk

   1. h
    herese tjeter Alltin dhe numeroje Bijve te Kurves

    Detari , patjeter o dhjak bytcpuar ,Turk quani ju filogreket ata qe ju pallojne ne bythe ? hahahahaha e kuptojme .Madje edhe ktu ,ne mediet shqiptare per ate pune jeni .Ne kerkim te Qirseve te bythes tuj ,te Turkut ! Ne Europe atyre homoseksualeve i thone Grek , dhe ju Greket ,atyre qe ju shkerdhejne bythen i quani Turk !!!!!!!!!! Jo keq e keni trasheguar kte gje mesiguri nga te paret tuaj kur ishin ne Turqi

   2. P
    Poseidon

    KUR E KRUAN SUMEN HU ME HU DO TE NGULET NDONJE KOT SE KOTI ......................,..PO CTE HYN NE PUNE POLITIKA ME O KAR I SHKREHUR SHKO MORE NE SHTEPI SE PO TA FUTI SHBA NUK TE DEL ME PER 100 VJET.....,.......................LUTJU ZOTIT TA LE ME KAQ SE KE SHUME GJYNAHE PER TE LARE.

    1. A
     Andi

     Ja dhe SHISHI ben nje film dhe kerkon te na e shesi si realitet.

     Lini një Përgjigje