Adele: Pija katër shishe verë në mëngjes gjatë karantinës

29 Mars 2023, 12:03Lifestyle TEMA

Adele: Pija katër shishe verë në mëngjes gjatë

Këngëtarja e njohur, Adele ka treguar se gjatë karantinës ka pirë katër shishe verë para drekës së saj. 34-vjeçarja kishte një gotë verë në skenën në Las Vegas teksa bënte rrëfimin e saj para publikut.


Sipas Daily Star, Adele u tha fansave të saj të shtunën në mbrëmje: “Më kujtohet kur erdha këtu në izolim, ishte ora 11 e mëngjesit dhe kisha të paktën katër shishe verë si të gjithë ne.

 Unë kisha thënë në vitin 2020 që doja të publikoja albumin tim. Dhe ne ishim të gjithë në shtëpi, vetëm të dehur”.

Vitin e kaluar, Adele u shpreh në një intervistë me Oprah Winfrey se ajo kishte hequr dorë nga pija pas vdekjes së babait të saj Mark Evans nga kanceri i zorrëve në maj 2021 në moshën 57-vjeçare.

 

1 Komente

  1. ´´

    Gjate Pandemise ,mesa kujtoj , piva vetem nji shishe Raki Shqiptare qe me edhi nga miqte . Pastaj asnji pik Alkohol ,sepse e ndalonin ne menyre Kategorike Doktoret ktu edhe pse s'isha aspak ne Radarin e Infeksionit e ndihesh top_fit mbas marrjes se 3 Vaks . _Me ben pershtypje se si nuk ka ndryshuar pesha trupore e Adeles ,mbasi pinte 4-Shishe Vere dhe kjo ne Mengjes !!!!!!!!!!!!!!!! Interesante vertet . Natyrshte qe do hiqja dor nga pijet e preferuara si Vera e Kuqe -Rakia vetem kur ta ndjej se s'me shijon me edhe pse rrall me qellon ta kaloj me shume se nji shishe pra 1 liter Vere apo Raki ,gje e cila mundet te ndodhte vetem ne shoqeri . Alkoli dihet tashme ,nqs abuzon demton si gjithcka tjeter qe duhet ruajtur ne cdo rast masa e duhur . Muaaaaaah per Ty Adele dhe qendro ashtu e bukur dhe seksi .Love you

    Lini një Përgjigje