FOTO: Modelja e pozave seksi, provokon nga Meksika

24 Nëntor 2022, 11:13Lifestyle TEMA

FOTO: Modelja e pozave seksi, provokon nga Meksika

Anastasia  Karanikolaou shfaqi format me bikini ndërsa ishte me pushime në Cabo San Luca, Meksikë.

Të mërkurën, influencuesja e mediave sociale, e cila është shoqja më e mirë e Kylie Jenner, hyri në Instagram dhe ndau një seri fotografish  ndërsa ishte në një jaht mbi ujërat e oqeanit.

Dhe për kënaqësinë e 10.9 milionë fansave dhe ndjekësve të saj, përveç postimeve ajo ndau edhe disa video në  Instagram Stories.

4 Komente

 1. g
  grekja duhet me knu kongen e Ciljetes

  oh sa e lam by.....en te mire me buzuqin ne dor

  1. D
   Detari

   kjo te gjitha vrymet duhet ti kete te virgjera, pervec bythes

   1. L
    Llaf i sigurt

    Sa i ka ven permistop te ri.

    1. D
     Donna Wolska

     Duhet ti...t'ishin avujt e një kazani mbi perosti që vlonte kulloshtra e finjës kur zhyti doin e dafinës , por jo . Ishte një afsh tentatekë i athët arkaik Edipian që fsholli marrë . E la aty , e ju përvesh kërcurit e e shkau nën perostan . Çau prushin e e përflaku . Kërcima nga flakët jehoi odes , tërhoqi çemberin si t'ia torturonte onden e kqyri horizontin . Dafinja për detarët nuk do të thotë asgjë , kalimtarë stëran . Kiçt përlagen e shtara u thahet robës detarëve . Stera u ishte larg akoma e do të duhej të , luteshin për një rrebesh a të ndiqnin retë e pakta stërkalë . Do duhej të bënte pa e parë e në skëterë sikur nuk e pa . E shkundi nga ajo tentakulë tekë rrebeshi e u ul pranë vatrës . Nuhatia i çeli synë e vranët ulli . Pa finjën e shijoi që vlonte e hiri i ndini syn'jeshil . Thinja ondë e sërmënjët i shkau mbi vetullën tërë nur e i zuri pritë dritës së syrit që u zhyt si sirenë në valën e dafinëtë . LVX 1518

    Lini një Përgjigje