FOTO: U bë e famshme në 2018-n, zhvishet modelja e "zjarrtë" e Kroacisë

23 Nëntor 2022, 15:06Lifestyle TEMA

FOTO: U bë e famshme në 2018-n, zhvishet modelja e

Pasi u bë e famshme në vitin 2018, tifoja më seksi e Kroacisë është zhveshur sërish për Kupën e Botës.

Ajo është 30-vjeçarja, Ivana Knoll e cila i mahniti të gjithë gjatë Kupës së Botës në vitin 2018 në Rusi, me paraqitjen e saj në tribunë.

Bukuroshja brune u pagëzua nga mediat vendase si 'nxitësja e tifozëve më seksi të Kroacisë', teksa mbështeste vendin e saj.

Knoll tashmë është rikthyer sërish për të brohoritur Luka Modric dhe skuadrën e tij, pasi do të përballet me Marokun në Grupin F.

Ndërkohë modelja ka ndarë me 577 mijë ndjekësit e saj në “Instagram” foto ku shfaqet e veshur me bikini të vogla. Ajo bëri një buzëqeshje të madhe në fytyrën e saj dhe tregoi të pasmet e saj ndërsa përkulej në sfondin e oqeanit.

Knoll, e cila ka lindur në Gjermani përpara se të transferohej në kryeqytetin verior kroat të Zagrebit, më parë tha se e ka dashur futbollin që kur ishte vajzë e vogël. Kjo erdhi si pasojë e marrjes së babait të saj për të parë ndeshjet live.

4 Komente

 1. p
  pom'kollojn djerst cyrk para nji ktyne rrombollaqi

  shka pa dojn nji kto bath koq seksi maj ti modele ,se s'pot'kuptona hiqi

  1. b
   bikini mjaft seksi kompliment

   bravo qika boll bukur ,rrespekte

   1. A
    Asmoni from Istambul

    mardhallah - marshallah, bytha kroate ma u bukur se batht e grekit

    1. .
     ....

     Kesaj ju dashke bere goli

     Lini një Përgjigje