VIDEO/FOTO: Emily Ratajkowski shfaq format “bombastike” me bikinit e vogla

23 Nëntor 2022, 11:09Lifestyle TEMA

VIDEO/FOTO: Emily Ratajkowski shfaq format “bombastike” me bikinit e

Emily Ratajkowski shfaqi trupin e saj të lakmueshëm me bikini të martën, teksa pozoi në mënyrë joshëse me një print leopardi nga koleksioni i saj Inamorata.

Bukuroshja 31-vjeçare postoi imazhet mahnitëse në të njëjtën ditë kur kishte “ndezur” thashethemet se po takohej me Pete Davidson dhe DJ Orazio Rispo – pasi kohët e fundit la të kuptohet se ishte e hapur të takohej me njerëz si burra dhe gra.

Duke i lënë pak vend imagjinatës në fotot “rrënqethëse”, modelja dhe aktorja tërhoqi anash të poshtmet e saj teksa pozonte në mënyrë sugjestive.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

1 Komente

  1. y
    yyyyyyyy o sa e ka by- te mir dmth seksi

    suma bukur

    Lini një Përgjigje