Angelina Jolie habit me deklaratën: Doja të punësoja një vrasës me pagesë që të më vriste

23 Nëntor 2022, 10:12Lifestyle TEMA

Angelina Jolie habit me deklaratën: Doja të punësoja një

Aktorja me famë botërore, Angelina Jolie ka pranuar se kishte menduar të punësonte një vrasës me pagesë për ta vrarë atë.

Aktorja 47-vjeçare foli hapur për problemet e shëndetit mendor që e mundonin në një intervistë. Në vitet e para të karrierës, ajo tha se kishte mendime vetëvrasjeje.

Sipas raportimeve, vetëm në moshën 19-vjeçare ajo bëri përpjekjen e saj të parë për vetëvrasje. Kur mbushi 22 vjeç, aktorja hartoi një plan për t’i dhënë fund jetës së saj në një mënyrë që familja e saj do ta kuptonte më mirë.

Kështu ai vendosi të punësonte një vrasës profesionist për ta vrarë atë.

“Nuk është aq e vështirë ta gjesh atë në Nju Jork. Sado e çmendur që tingëllon, mendoj se shumë njerëz kanë menduar për vetëvrasjen kur janë të rinj. E dija se shumë njerëz të afërt me mua, si nëna ime, do të ndiheshin sikur nuk do të më jepnin sa duhet nëse do të kisha vrarë veten ”, ka thënë ajo.

1 Komente

  1. K
    Koktej i rrezikshem Drogash

    Halucinacione Fantazi Hollivudi . Kriminele e talentuar . _______ Dhe mbasi te ndodhte Vrasja - do shperthenin Akuzat per X - Person (natrishte te Pafajshem ) -i cili do perfundonte ne Burg te Perjetshem !!!!!!!!!!!!!! - Nuk arrij ta kuptoj dot ,sinqerishte kte Llogjike te Artistet Hollivudiane , por ne njifar menyre le te kuptoshe dicka

    Lini një Përgjigje