VIDEO/FOTO: E kuqe e nxehtë! Modelja tregon format "përvëluese" me të brendshmet e "egra"

22 Nëntor 2022, 17:33Lifestyle TEMA

VIDEO/FOTO: E kuqe e nxehtë! Modelja tregon format

Ylli i Love Island, Kady McDermott, të hënën u zhvesh me një komplet të brendshme me ngjyrë të kuqe.

Personaliteti i realitetit televiziv, 27 vjeç, dukej e nxehtë me veshjen e saj, duke shfaqur plotësisht asetet e bollshme.

Këto poza vijnë pasi Kady pozoi si version seksi i princeshës Belle të Disney për Halloween.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kady McDermott (@kadymcdermott)

8 Komente

 1. C
  C'jan nji kto Tanga bre ?

  kur e kom pae ,nj'ato Tanga koq eksstravaganda ,thash me vete ,c'ere osh kjo mer yahoo ,ku jen ktu pfff_ Mipro modelia e rregulloj me bikinit e zeza , marshallah pale me ato jeshilet qi me e aaaaaaaaah syperr madam

  1. R
   Rigatoni al Pesto

   Ka dal si kanarinë . Me rob'ode ma mirë .

   1. ?
    ?

    Te brendeshme te egra?????????????????????Mero beji kurs per gjuhen shqipe hajdareve qe puneson

    1. N
     Nuk me pelqejne kurvat

     Dialog:- -A-ku e shkoni bukurine è ketyre tipeve? -B-te bythet dhe sisat. -A-si mendoni, a Jane te virgjera? -C-me siguri, bejne qejf ne but he, nuk e perdorin kacimeten

     1. q
      quhen Zemermirat jo "Kurva" = fjalor i papershtats

      Nuk te pelqejne Kurvat ! - i / e nderuar ,, nqs i shkikoni e merrni seriozishte Komentet ktu ,"Gaboheni rond zoterinj Fashist " - pra .c'jan kto Krisma ? - Nuk mendoj se dikush duhet te jen kaq Naiv po hyn e kemnton ktu me pa "bukurite e ktyre fotove " hahah por thjeshte me kalu kohen ,me bo Jagare mer yahoo ,duke kriju pak atmosfere ktu ne kte zymtire mediatike . - Zbavitje bre burra Z b a v i t j e . Edhe pse duhet then se mo mir kto Bukuranet se Fake Lajmet (kam pershtypjen se asaj shoqerie aty ,i mungon shume ai sens humori - zbavites )

      1. T
       Thane Çuka

       Mirë e ke , Matara s'ka nevojë për zbuba , Zhelezja dhe Novi s'i ti hutisë di . Fika rex mbopë zbubarë m'e let me i hek zvarë . Any way ! That's the way you do ! Do graso shuli jo shëllirë se zë ndryshk .

     2. V
      Vezhguesi

      A mund te na e spiegoje pak gazetari apo perkthyesi/ja se cfare jane keto "te brendshme te egra". Nuk e kishs degjuar ndonjehere..Bravo po kultivoni/shkalloni gjuhen shqipe.

      1. E
       Ester Mareve

       A ka zë hana , e në ka , a nxë ç'i them !?S'di a m'a anvas sot ky mot t'a shoh të thortë , Boěm'e pa e parë fegën* , atë të thorëtën veç .

       Lini një Përgjigje