FOTOT/ E martuar me avokatin 23 vite më të madh, këngëtarja shqiptare: Më përfolën më shumë se princi i Anglisë që mori Meghan

22 Nëntor 2022, 10:29Lifestyle TEMA

FOTOT/ E martuar me avokatin 23 vite më të madh, këngëtarja

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri është komentuar pafund për martesën me avokatin maqedonas, Serjoza Markov pasi kanë plot 23 vite diferencë.

Së fundmi, ajo tregoi gjithçka në “Dance Albania”, që nga njohja, ndihma që ai i dha dhe deri te momenti që kuptoi se kishte rënë në dashuri. Adelina theksoi se Markov ishte i vetmi person që e kishte besuar kur e gjithë bota ishte kundër saj

“U bë shumë bujë për dashurinë tonë. U bë mendoj më bujë se princi i Anglisë që mori Meghan-in. Diferenca ndoshta, gjykimi i rrethanave ku unë jetoj, edukata si unë jam rritur, unë përkisja me një shqiptar, ëndrrat e mia ishin të tilla.

Për herë të parë ai më kishte parë kur kam kënduar në pavarësinë e Maqedonisë. Ai kishte thënë “kjo është femra më e bukur që sytë e mi kanë parë”.

Pas shumë përpjekjeve,thashë pse jo dhe kisha një situatë delikate dhe kisha nevojë për ndihmën për një avokat dhe aty m’u mbush mendja ta takoj sepse unë realisht nuk e njihja as kush është. Dolën thashethemet në të gjitha lajmet që u bë një vrasje për mua dhe i vetmi njeri që më besoi dhe i vetmi njeri që më ndenji mbrapa dhe e dinte të vërtetën, ishte vetëm burri im.

Për një moment u ndërpre çdo gjë nga ana e tij, më tha “Adelina ne jemi shokë, ti po më tregon çdo gjë, unë po e përjetoj shumë rëndë dhe miqësia jonë këtu do mbarojë. Gjithë zyra ime do jetë mbrapa teje, për çdo hall që ke, por kontakti ynë do ndërpritet”. Unë e mendova këtë shumë lehtë, thashë ah, okej, po pastaj e kuptova që kisha rënë në dashuri.

Pas 10 ditëve unë e pashë që isha shumë keq. Aty, për herë të parë që ndjeva që unë jam dashuruar pa e ditur që kisha rënë në dashuri. Rashë nga pesha shumë, nuk haja fare, isha si e sëmurë, më rrinin duart ftohtë si tani që po flas për të dhe ishte një ndjenjë që mendoj se akoma po më mban”, rrëfeu këngëtarja.

3 Komente

 1. i
  ishte Nendor _Grand Hotel Prishtin

  pasha perenin qi asht boll e mir ,sexboom, lym njaj qi e ka n'krevat . tash qi tan po dijm se ja ka ate besim , r'maqedonit ,duhet me ja dhan Filipit me tan pasionin . me u knaq tuj vallzue e kompedicionin bash me e fitue .

  1. g
   gjynah mos me shfrytzue shancin

   jane cifti mo seksi ne dance albania e duhet me shiju gjithcka deri ne fitore

   1. S
    Sam

    Shijojë jeten sepse ajo te perket vetem ty Adelina Qentë lehin te gjithë ato qe nuk i njohin

    Lini një Përgjigje