FOTOT/ “Mbretëresha e Twerk-ut”, kjo është bukuroshja që i ka vjedhur zemrën futbollistit të famshëm

21 Nëntor 2022, 21:48Lifestyle TEMA

FOTOT/ “Mbretëresha e Twerk-ut”, kjo është bukuroshja

Claudia Redheaded është një kërcimtare shumë e njohur në mediat sociale. Ajo ka pushtuar Instagramin dhe njihet si Mbretëresha e Twerk-ut.

Claudia numëron mijëra ndjekës në Instagrma ku dhe ndan foto dhe videot shumë seksi teksa shafqet duke kërcyer.

Gjithashtu bukuroshja bjonde njihet dhe si partnerja e futbollistit të njohur Jakub Kivior.

Claudia, ka qenë kampione e Gjermanisë në këtë lloj kërcimi. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotët më seksi të Claudia Redheaded.

 

Lini një Përgjigje