FOTOT: “Mos u bëni merak, do ua sjell unë kupën e Botës në Shqipëri”

23 Nëntor 2022, 10:35Lifestyle TEMA

FOTOT: “Mos u bëni merak, do ua sjell unë kupën e

Përmbytjet dhe Botërori, janë dy lajmet kryesore të këtyre ditëve të fundit në Shqipëri.

Por rrjeti ka treguar edhe njëherë, se mund të bëhet humor edhe me dhimbjen.

Sidomos kur dëgjon deklaratat e personazheve publik në vend.

 

6 Komente

 1. p
  pyeteni ekspertin e shendetesise, Ilir Beqja

  Kupen e Botes ne Shqiperi e ka premtuar se pari Edi Rama, fill pas atij premtimit solemn per Shendetesi falas...

  1. Aqifi nga Himara

   Vetem likja skraparit mund te beje nje kopje me arin qe mori ne Krrabe

   1. L
    Lali Plehu

    Likes ti vini anash ,shikoni kallamin po ben namin me vjedhje te faktuara dhe ben sikur nuk kuptin e degjon .

    1. L
     Latif Dreqi ( vertete )

     Hyxhym, salixhinj, uje keni boll, bluani urrejtje qe te na vije Messia e te na gerdecoje e te na çoj per gjah te gjitheve ne emer te shpellokracise.

     1. z
      zymyri

      kemi te drejte zoti aqif nga himara me floririn e vjedhur e shell kupen e botes në shwqiperi

      1. A
       Arbërori

       Jam shumë dakord me humorin dhe satirën por ajo që nuk kuptoj përse titulli dhe fotot nuk kanë lidhje me njëra tjetrën?

       Lini një Përgjigje