Aktorja e njohur: Më është mërzitur jeta seksuale, kam provuar gjithçka në shtrat

23 Nëntor 2022, 12:04Lifestyle TEMA

Aktorja e njohur: Më është mërzitur jeta seksuale, kam

Drew Barrymore ka ndarë disa detaje rreth jetës së saj seksuale. Gjatë një episodi të “Drew’s News”, aktorja po fliste me bashkë-prezantuesin Ross Matthews për shfaqjen e Netflix “Si të ndërtoni një dhomë seksi”, kur ajo zbuloi se ishte e hapur të provonte gjithçka në dhomën e gjumit kur ishte më e re.

“Dëgjo, kam provuar gjithçka. Kjo është arsyeja pse jam kaq e mërzitshme tani.” Barrymore sqaroi se nuk është e sigurt nëse “i pëlqente” gjithçka, duke thënë: “Unë thjesht doja ta provoja”. “Kur isha më e re, kisha gjithë energjinë e botës. Por tani, nuk e kam”, shtoi aktorja hollivudiane.

Kjo nuk është hera e parë që Barrymore flet për jetën e saj në dhomën e gjumit, duke shpjeguar në tetor gjatë një episodi të “The Drew Barrymore Show” se ajo ka abstenuar nga seksi që nga ndarja me ish-bashkëshortin Will Kopelman në 2016. 

 

4 Komente

 1. V
  Vezhguesi

  Provoje me gomarin se nuk i dihet...Mund te ndizet fantazia prape..Mos e merr ne konsiderate keshillen time nese e ke provuar dhe nuk ka funksionuar... Good luck!

  1. s
   s'di shka me than ,vallahi !

   pasha zotin m'ka zhgenjy kjo far femre . ne ket mosh e don ma shum robi seksin se dikur ne rini qe s'dijte c'esht loqka , se cfar don ,si knon etj ,mipro man'fun duhet me e kuptu femnen . e cila asht konsumu , pasi ka abuzu ndoshta s'di shka ,por " amaaaaaaaaaaa " Asmoni ta kishte kthy persri qejfin ,ate pasion qe ta don . shka me than ,s'di , vec provoje aty ku ta ndjen akoma bre

   1. j
    jena shum t'Shqtsuem si Opozite

    KM Rama ashtr Fajtori se ja ka ba seks te dhunshem ,me metoda Diktatoriale si nji Tiran seksi qi asht i noftun edhe ne Franc - plazheve te Nices ku ka lan Te Gjatin ti tundet her majtas e her djathtas duke terrorizue Vulvat e pafajeshme Nudo . Ne daten 6 - te gjithe Lakurriqi para Krykurvarit te Kryeministria , se ka marr me qafe disa femra ,jovetm kte .mbesoni ju mue Rama ja ka ba kte pune

    1. .
     ...

     E kujt i plasi trapi ne te eshte merzitur ty jeta seksuale apo jo. Kjo mund te jete dhe nje lloj justifikimi pasi ashtu si je bere ti si lope asnje sti hedh me qyrret saqe dhe nje shishe Whiskey nuk ben pune

     Lini një Përgjigje