I varur nga pornografia, Kanye West tregonte para ish punonjësve imazhe nudo të Kim Kardashian

23 Nëntor 2022, 13:41Lifestyle TEMA

I varur nga pornografia, Kanye West tregonte para ish punonjësve imazhe

Kanye West është përfshirë në një skandal. Ish punonjësit e tij tregonin se reperi u ka treguar stafit imazhe nudo të ish bashkëshortes së tij Kim Kardashian. Njëri tregoi se West i tregoi atij një foto të qartë të yllit të realitetit televiziv, gjatë një interviste pune në vitin 2018.

“Gruaja ime sapo ma dërgoi këtë”, dyshohet se i tha reperi teksa kishte nxjerrë foto shumë personale të Kardashian në telefonin e tij. Një tjetër ish punonjës thotë se 43-vjecari tregoi video eksplicite të Kardashian, e cila bëri kërkesë për divorc në vitin 2021.

Nga ana tjetër, thuhet se West nuk kishte frikë të shfaqte imazhe personale dhe të fliste për situata që duheshin mbajtur private.

Reperi ka folur më parë për “varësinë e tij ndaj pornografisë”, duke thënë se kjo gjë i “shkatërroi” familjen.

3 Komente

 1. A
  Azna Vorankë

  Nuk m'habit . Shpesh , nuk e mbaja dot në rresht vathin , pa disiplinë puna firon . Por , nuk di , q'edhe nëse i lë dy gurrë a tre a më shumë një mbi një Ξ në ekilibër perfekt , kur do dalë ai kurjan ti shtyjë për të parë n'a do bien . Ç'i shtyn t'a shtyjnë atë stivë sërë sërë , disa si kjo frymë i bien me çëkth mermerit në është i vërtet i fortë si graniti a thyhet , po thërmohet . Pse ne nuk e ca po . Natyra kurrë s'i tronditi e ndrysta , jashtë mase . Mo'aman kur vaion Mialka . Dor'alabak i them . Nuk e vë në dyshim , përderisa edhe kuria e shtyn t'a zërë me dorë . I vë prapë në stivë e nuk mendoj , veç e kam kurionë në nu .

  1. D
   D*ckhead

   Po ca thua o Azna, Are you fucking serious ?

   1. R
    Rock

    Afshi e Qiririt

  Lini një Përgjigje