FOTO: “Mendje fanatike"/ Blogerja poston foto "hot" nga shtrati, rrjeti "zien" nga kritikat

24 Nëntor 2022, 10:48Lifestyle TEMA

FOTO: “Mendje fanatike"/ Blogerja poston foto "hot" nga

Blogerja e njohur italiane, Chiara Ferragni ka publikuar disa foto me të brendshme dhe e ka gjetur veten për të disatën herë përballë shumë kritikave. Ndikuesja dhe sipërmarrësja italiane ka vendosur t’u përgjigjet këtyre komentuesve duke i cilësuar ato si “mendje fanatike.

Ajo vuri në dukje se nuk ka asgjë të keqe të tregosh trupin tënd. “Por këto komentet: “Chiara çfarë po ndodh me ty? Shiko se burri yt është inatosur”. Pse të inatoset sepse postoj një video me të brendshme siç kam bërë gjithmonë në jetën time. Nuk ka asgjë më të bukur se sa të jesh rehat me trupin tënd.

Dhe nëse dua t’i tregoj atij se çfarë nuk shkon me këtë? Unë nuk i bëj asnjë të keqe askujt, përveç mendjeve tuaja fanatike.”, tha blogerja.

2 Komente

 1. s
  s'kan asigjo kundeer ,perkundrasi Grazie Amore

  njerez injorant e llapshkurter ,qe sdin me suportu te Omlat ,te Bukuren qi zbukluron diten , naive pa shkeputje nga shtresi qe kan humbur ndjesine e te shijuarit etj etj . Bllogeret (jane ca ) qi oh ,amon sa te mira jane qe nuk i fshehin kulalitetet e tyve dhe it regojne ja si kjo Italiane qi osht si ajo T i r a m s u - e tregon ktu se sa e bukur eshte ne ato veshje ,me i bo burrat ta duan ate mbi krevat .

  1. K
   KURVARI

   Jo mi zemer vazhdo dil, bile pa breke do ishte me mire

   Lini një Përgjigje