FOTO: E dashura e këngëtarit të famshëm, nuk i lë vend imagjinatës me veshjen rrjetë

23 Nëntor 2022, 15:08Lifestyle TEMA

FOTO: E dashura e këngëtarit të famshëm, nuk i lë vend

E dashura e re e Kanye West, Juliana Nalu, i la pak vend imagjinatës të dielën (20 nëntor), teksa doli për të festuar me një mik në Hollywood.

Modelja braziliane, 24 vjeçe, u pa në një palë dollakë rrjete të zeza të tejdukshme Jean Paul Gaultier.

Ajo theksoi linjat me të brendshme të zeza poshtë, Juliana i kombinoi me pjesën e sipërme koordinuese që shfaqte një shirit të zi përgjatë gjoksit të saj.

Ajo shtoi një palë çizme të zeza “Balenciaga” dhe mbuloi sytë me një palë syze dielli.

Flokët e zeza i la në gërsheta të lëshuara sipër në shpinë, ndërsa ajo e kompletoi pamjen e saj me një shkëlqim buzësh.

Juliana ka qenë e lidhur në mënyrë romantike me Kanye, 45 vjeç, që nga fillimi i tetorit, pasi ata u panë në disa takime në Los Angeles

Juliana dhe Kanye së fundmi shijuan një mbrëmje në Beverly Hills ku ajo u pa duke dalë nga një restorant me dy trëndafila të kuq.

Juliana vjen nga Rio De Janeiro, Brazil dhe është modele që nga adoleshenca e saj.

Ajo së pari i tha nënës së saj se donte të bëhej modele në moshën gjashtë vjeçare dhe u zgjodh për të qenë pjesë e një fushate të “L’Oreal Brazil” kur ajo ishte 18 vjeç.

Një vit më pas, ajo fluturoi në Los Angeles dhe nënshkroi me agjencinë e modelimit Elite Models.

Ajo ka krijuar një profil për veten që atëherë dhe aktualisht numëron 670,000 ndjekës në Instagram dhe pothuajse gjysmë milioni në TikTok.

Juliana duket se është takuar me Kanye përmes markës së tij “Yeezy”.

Kanye ka pasur një sërë marrëdhëniesh jetëshkurtër, duke përfshirë yllin e “Uncut Gems”, Julia Fox dhe modelen Chaney Jones, që nga ndarja nga ish-gruaja Kim Kardashian vitin e kaluar.

Ylli televiziv paraqiti kërkesën për divorc në shkurt 2021 pak para se të ishte përvjetori i shtatë i martesës së çiftit.

Kanye dhe Kim kanë katër fëmijë: North, nëntë, Saint, gjashtë, Çikago, katër dhe Psalm, tre.

Romanca e re e Kanyes vjen mes një sërë polemikash që rrethojnë reperin dhe fyerjet e tij të vazhdueshme antisemite, si dhe zgjedhjen e tij për të debutuar me një xhaketën me mbishkrimin “White Lives Matter” në Javën e Modës në Paris në fillim të këtij muaji.

 

1 Komente

  1. u
    u . a . u

    cfar granate ! super fihg ur ,super stil ne veshje , e njom ,cfar pa don ma shum nji mashkell me ken i lumtun

    Lini një Përgjigje