Nga fotot nudo tek ato me bikini, shndërrimi ndër vite i modeles 43-vjeçare

23 Nëntor 2022, 18:04Lifestyle TEMA

Nga fotot nudo tek ato me bikini, shndërrimi ndër vite i modeles

Ajo është padyshim një nga modelet britanike më të njohura në botë. Është fjala për Kelly Brook, e cila e nisi karrierën e saj në modelim në moshën 16-vjeçare.

E gjitha nisi pasi fitoi një konkurs bukurie në të cilin mamaja e saj kishte marrë pjesë, dhe karriera e Kelly-t është bërë më e fortë.

Ditën e sotme, bukuroshja brune feston ditëlindjen dhe mbush plot 43 vjeçe, por gjithsesi duket po aq rinore sa në vitet '90.

Pas një sërë xhirimesh për tabloide, revista, kalendarë dhe kompani të brendshme të ndryshme, Kelly u votua si gruaja më seksi në botë e FHM në vitin 2005.

Modelja e bukur, ylli televiziv dhe prezantuesja e radios është e njohur për figurën e saj të lakuar - kështu që më poshtë keni disa nga imazhet më seksi të 43-vjeçares.

3 Komente

 1. J
  Jorgo

  kjo po qe eshte FEMER!

  1. k
   kjo eshte nji debile femer

   ........................

   1. D
    Doktor Mortja

    Kete te kishte martu Xeni, jo Karminen!

    Lini një Përgjigje