FOTOT/ “Me gjithë ato para dhe sukses”, aktorja shqiptare habit me dëshirën e saj për Behgjet Pacollin

23 Nëntor 2022, 16:20Lifestyle TEMA

FOTOT/ “Me gjithë ato para dhe sukses”, aktorja shqiptare habit

Aktorja shqiptare, Arbnora Ademaj e cila është duke korur sukses jashtë vendit së fundmi ka zbuluar dëshirat e saj. Dhe dëshira e saj është të jetojë një ditë si e padukshme, dhe të shikojë pikërisht, se si biznesmeni Behgjet Pacolli harxhon paratë e tij.

Ndërsa, dëshira tjetër si e padushme është se si është në jetën reale Leonardo DiCaprio, pra çfarë ha, si pi dhe si fle gjumë. Dëshira të çuditshme, e dimë!

“Mendoj që më intrigon të jem e padukshme. Ti shikoj gjërat nga larg. Si e jeton jetën Behgjet Pacolli, çfarë bën me ato para, si e ka arritur këtë sukses", tha ajo në klipin e përjavshëm për “Dance With Me”.

2 Komente

 1. n
  nji femer shqiptare mjaft simpatike

  shijet e saj s'me interesojne ,jane ceshtje personale .

  1. ,
   ,,,

   Ja paska lujt ne distance

   Lini një Përgjigje