FOTO: Morena Taraku thekson të pasmet bombastike me xhinset e ngushta

24 Mars 2023, 14:25Lifestyle TEMA

FOTO: Morena Taraku thekson të pasmet bombastike me xhinset e ngushta

Këngëtarja ka provokuar ndjekësit e saj përmes një imazhi të publikuar.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, Morena ka postuar foton e cila shihet e veshur me xhinse dhe një bluze të shkurtër.

Krahas pamjes së kuruar, vëmendje mori poza në të cilën këngëtarja vuri në pah të pasmet e formësuara.

 

 

Lini një Përgjigje